Bilgi

Eray Çakın kimdir? Sosyal medyada Eray Çakın tutuklansın etiketi gündem oldu

Eray Çakın kimdir? Sosyal medya aracında Eray Çakın tutuklansın etiketi gündem oldu, arayışı içine giren okurlarımız için Eray Çakın kimdir? Sosyal medya aracında Eray Çakın tutuklansın etiketi gündem oldu ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Eray Çakın kimdir? Sosyal medya aracında Eray Çakın tutuklansın etiketi gündem oldu sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Eray Çakın kimdir? Sosyal medya aracında Eray Çakın tutuklansın etiketi gündem oldu

Sosyal medya aracında Eray Çakın tutuklansın etiketi gündem oldu. Etiketi göre kullanıcılar ise arama motorunda Eray Çakın kimdir sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Elde edilen bilgilere göre Nişantaşı’nda bir parkta oturan akademisyen Neşe Nur Akkaya ve kız arkadaşı başörtülü oldukları gerekçesiyle Eray Çakın’ın saldırısına uğradı. İddiaya göre Eray Çakın isimli kişiyi ki kadına “Burada sizin gibileri istemiyoruz. Gidin başka yerlere” diyerek nefret söylemlerinde bulunan Eray Çakın dedikten sonra yumrukla saldırdı.

Nişantaşı Mıstık Parkı’nda dün yaşanan olaya göre İstanbul Teknik Üniversitesi’nde görevli akademisyen Neşe Nur Akkaya ve bir kız arkadaşı parkta oturup sohbet ettiği sırada Yine aynı farklı dostları ile oturan Eray Çakın isimli şahıs önce bakışları ile ardından da başörtüleri sebebiyle hakaret dolu sözler söyleyerek iki kadını taciz etti. Bugün ne sosyal platformda Eray Çakın tutuklansın etiketi gündem oldu. Yaşanan bu gelişmelerin ardından Eray Çakın kimdir, Eray Çakın olayı ne gibi suallerin cevabı arama motorunda araştırılmaya başlandı.

eray-cakin-kimdir

Eray Çakın olayı nedir?

Nişantaşı Mıstık Parkı’nda yaşanan olayda Eray Çakın iki genç kadının yanına gelerek “Burada ne işiniz var, siz ve sizin gibileri istemiyoruz. Gidin başka yerlere, çok parkta oturmak istiyorsanız, Gaziosmanpaşa’ya gidip oturun” dedi. Genç kadınlar bu sözler karşısında Neye uğradığını şaşırırken “Rahatsız oluyorsan, sen gidip başka bir yerde oturabilirsin” yanıtını verdi. Genç kızlardan aldığı yanıt karşısında çılgına dönen Eray Çakın sözlü saldırılarını bu kez fiziksel saldırıya dönüştürdü ve elinde bulunan termos ile enerji içeceği şişesini kadınlara fırlattı. Neşe Nur Akkaya isimli akademisyen Eray çakının Yumruklu saldırısında aldığı darbelerle yere yığıldı.

Darp raporu alarak şikayetçi oldu

Cookshop sahibi kim? Cook Shop kimin?

Cookshop sahibi kim? Cook Shop kimin?

Parkta bulunan diğer vatandaşlar saldırıya müdahale ederken ihbar üzerine olayın meydana geldiği yere polis personelleri gönderildi. Akademisyen Neşe Nur Akkaya olayın ardından kaldırıldığı hastanede darp raporu alarak şahıstan şikayetçi oldu. Bugün ne sosyal platformda Eray Çakın tutuklansın etiketi ile çok sayıda sosyal platform kullanıcısı olaya tepki gösterdi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün