Biyografi

Erkan Şahin Kimdir? Evi Nerede?

Erkan Şahin Kimdir? – Erkan Şahin Evi Nerede? – Erkan Şahin Nereli?

Erkan Şahin kimdir?, Erkan Şahin kaç yaşında?, Erkan Şahin evi nerede?, Erkan Şahin nerelidir? Erkan Şahin ev adresi?, Erkan Şahin kaç yaşında?, Erkan Şahin nerede oturuyor?, Erkan Şahin nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Erkan Şahin hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 09.Eylül.1986 senesinde doğan Erkan Şahin şu an için 35 yaşında ve Başak burcundandır. Erkan Şahin doğum yeri ise İstanbul olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise ModelDizi OyuncusuSinema Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

Erkan Şahin Kimdir?, evi nerede?

Erkan Şahin, 9 eylül1986 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. İlkokulu Pereja İlköğretim Okulunda okudu. Ortaokul ve liseyi ise Bahçelievler Süper Lisesinde bitirdi. Okulun futbol takımında ve Galatasaray Spor kulübün’de beş yıllık bir futbol hayatı oldu, sağlık poblemlerindan dolayı futbol hayatına son vermek zorunda kaldı.

2005 senesinde Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini kazandı ve Eskişehir’e gitti. Okul bitince İstanbul’a geri döndü. 2010 senesinde Best Model Of TURKEY yarışmasına girdi. Bu yarışmada Avrupa Kültür Başkenti Kralı seçildi. Yarışmadan sonra Uğurkan Erez ajansında çalışmaya başlayarak Damat, Tween, Avva, Niyazi Erdoğan, Faruk Saraç gibi markaların defilelerinde ve yurt dışı fuar defilelerinde görev aldı.

Erkan Şahin, Müjdat Gezen ve Ayla Algan’dan oyunculuk eğitimleri aldı. İlk oyunculuk deneyimini 2010 senesinde “Sultanın Sırrı” adlı sinema filminde İtalyan ajanını canlandırarak yapmıştır. Bu filmde Mark Dacascos, Şerif Sezer, Zeynep Beşerler, Burak Sergen, Sinan Albayrak da rol almıştır.

Oyunculukta Kenan İmirzalıoğlu, Cem Yılmaz ve Tarık Akan gibi isimleri örnek aldığını söyleyen Erkan Şahin, boş zamanlarını kitap okuyarak yüzerek ve spor yaparak değerlendirmektedir.

2014 yılı Kasım ayında Show TV’de yayınlanmaya başlayan, Türker İnanoğlu yapımcılığında Erler Filmin yaptığı “Roman Havası” adlı dizide Erkan Şahin, Kerem rolünü canlandırırken, başrolü Oya Başar, Levent Ülgen, Cezmi Baskın, Petek Dinçöz, ve Günay Karacaoğlu paylaşmaktadır. Dizide bunun bunun yanında İlhan Daner, Lalizer Kemaloğlu, Boğaç Aksoy, Gökhan Şahin, Gülay Baltacı, Mehtap Ar, Hakan Dülger, Çiğdem Aygün, Galip Erdal, Goncagül Narlı ve Mesut İzgi gibi usta isimler yer alıyor.

Filmleri ve Dizileri :
2014 – Roman Havası (Kerem) (dizi)
2010 – Sultanın Sırrı (Sinema filmi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün