Bilgi

Erkcan Özcan kimdir? Erkcan Özcan kaç yaşında? Nereli?

Erkcan Özcan kimdir? Erkcan Özcan kaç yaşında? Nereli?, arayışı içine giren okurlarımız için Erkcan Özcan kimdir? Erkcan Özcan kaç yaşında? Nereli? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Erkcan Özcan kimdir? Erkcan Özcan kaç yaşında? Nereli? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Erkcan Özcan kimdir? Erkcan Özcan kaç yaşında? Nereli?

Fizik dalında yaptığı başarılarla gündem olan Erkcan Özcan yaşamı ve biyografisi merak ediliyor.

erkcan Özcan kimdir?

Veysi Erkcan Özcan, İstanbul’ludur. 1977 senesinde İstanbul’da doğan Özcan, 1995 1999 senelerı içinde Orta Doğu Teknik Üniversitesi okudu.

Elektrik Elektronik mühendisliği ve fizik dallarını okuyan Prof. Dr. erkcan Özcan, Stanford Üniversitesinden doktora derecesi almıştır.

Üniversity College London adına Londra’da 2006 2010 senelerı içinde çalıştı. Hemen ardından İsviçre’deki Cern merkezinde çalıştı.

2011 senesinden bu yana Boğaziçi Üniversitesi Fizik bölümü kadrosuna katılan Özcan, Boğaziçi cern Atlas takımı önderliği ve Kahvelab yürütücülü yapmaktadır.

Erkcan Özcan ödülleri!

Bilim Akademesi Derneği

Bilim Kahramanları Derneği

Türk Fizik Derneği

22 Kasım 1963te gerçekleşen Suikast sırasında John F. Kenndey'ye ilk kurşun isabet ettiğinde Kennedy'nin içinde bulunduğ

22 Kasım 1963te gerçekleşen Suikast sırasında John F. Kenndey’ye ilk kurşun isabet ettiğinde Kennedy’nin içinde bulunduğ

Tübitak

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün