Biyografi

Erol Yaraş Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Erol Yaraş kimdir?, Erol Yaraş kaç yaşında?, Erol Yaraş evi nerede?, Erol Yaraş nerelidir? Erol Yaraş ev adresi?, Erol Yaraş kaç yaşında?, Erol Yaraş nerede oturuyor?, Erol Yaraş nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Erol Yaraş hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1951 senesinde doğan Erol Yaraş şu an için 70 yaşında ve burcundandır. Erol Yaraş doğum yeri ise Ankara olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Gazeteci olarak devam ettirmektedir.

Erol Yaraş Kimdir? – Erol Yaraş Evi Nerede? – Erol Yaraş Nerede Oturuyor?

Erol Yaraş Kimdir?, evi nerede?

Ben Tv’nin İcra Kurulu Başkanı olarak çalışmaktadır.

Erol Yaraş, 1951 senesinde Ankara’da doğmuştur. Ege Üniversitesi Basın yayın Yüksek Okulu’nu bitirdi. Gazeteciliğe 1980 senesinde Yeni Asır’da başladı. Bir süre Londra’da dil öğrenimi gördü. Yurda dönüşünde Yeni Asır’da vazifeye devam etti.

(DHA)Doğan Haber Ajansında, sonra İzmir Hürriyet Haber Ajansı, Turizm Gazetesi ile Gözlem gazetesi’nde çalıştı. İzmir’de Yeni TV’de ve Büyükşehir belediyesine ait Kanal Ege TV de 2009 yılı sonuna kadar genel müdürlük yaptı.

Erol Yaraş, 1979 yılı yazında İzmir Fuarı‘nda şarkıcı Ajda Pekkan ile nişanlandı, fakat birkaç gün sonra ayrıldı.

Erol Yaraş, evlidir. Bir çocuğu mevcuttur.

Erol Yaraş, Ege TV nin İcra Kurulu Başkanı olarak çalıştı.

6 Nisan 2012 tarihinde 32 senedir üyesi olduğu İzmir Gazeteciler Cemiyetindeki kullanıcı hesabınden istifa etti.

İzmir’de, Erol Yaraş öncülüğünde kurulan ve internet üzerinden yüksek kalitede kesintisiz yayınlar yapan “Ben Tv” 16 Nisan 2012 tarihinde yayın hayatına başladı.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün