Ersin Düzen Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Ersin Düzen kimdir?, Ersin Düzen kaç yaşında?, Ersin Düzen evi nerede?, Ersin Düzen nerelidir? Ersin Düzen ev adresi?, Ersin Düzen kaç yaşında?, Ersin Düzen nerede oturuyor?, Ersin Düzen nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Ersin Düzen hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 02.Haziran.1975 senesinde doğan Ersin Düzen şu an için 46 yaşında ve İkizler burcundandır. Ersin Düzen doğum yeri ise Zonguldak olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise SpikerTV sunucusu olarak devam ettirmektedir.

Ersin Düzen Kimdir? – Ersin Düzen Evi Nerede? – Ersin Düzen Nerede Oturuyor?

Ersin Düzen Kimdir?, evi nerede?

TRT Spor‘da yayına giren “Stadyum” programında sunuculuk yapmaktadır.

Ersin Düzen, 2 Haziran 1975 tarihinde Zonguldak’da doğmuştur. Babasının subay olması sebebiyle Zonguldak, Diyarbakır, Elazığ ve Denizli de yaşamıştır. Liseyi Denizli Anadolu Lisesi’nde okudu. Bu sırada 1992 senesinde Denizli’de radyo programı yapmaya başladı. Ardından Eskişehir’de Anadolu Üniversitesi‘nde Üniversite eğitimi için 4 kaldığında 4 yıl boyunca bir çok yerel radyo ve televizyonlarda çalıştı ve genel yayın yönetmenliği bile yaptı.

1997 senesinde İstanbul’a gittiğinde ilk olarak Star TV’de yayına giren Süper Frikik adlı spor-magazin programını sundu. Daha sonra televizyonda Bi-Daha, Televole ve Telegol programlarını sundu. Star TV‘de UEFA Şampiyonlar Ligi ve Teleon TV’de Süper Lig maçlarını anlattı.

1998-1999 senesinde Star TV‘de yayına giren başrolünde Mahsun Kırmızıgül’ün oynadığı “Yıkılmadım” isimli dizide de rol aldı.

1998 senesinde Kral TV Video Müzik Ödülleri törenini Melisa Düğen ile birlikte sundu.

2004 – 2005 senelerı içerisinde Star Tv’de yayına giren Telegol’de görev yaptıktan sonra Atv’ye transfer olarak Ahmet Çakar, Kazım Kanat ve Gürcan Bilgiç‘le beraber Santra programında Süper Lig maçlarını yorumladı. Aynı zamanda Atv’de Türkiye Millî Futbol Takımı’nın maçlarını, Kanal 1’de ise 2006 FIFA Dünya Kupası maçlarını anlattı.

2007 senesinde NTV ve NTV Spor’a geçti. Pazar akşamları NTV Spor’da Sergen Yalçın ile birlikte Futbol Pazarı programında Süper Lig maçlarını, salı akşamları ise NTV Spor’da Güntekin Onay ile birlikte Gol programında UEFA liglerini yorumladı. Hafta içi dört gece Spor Gecesi isimli programı yaptı.

Ersin Düzen, Ocak 2011‘de TRT‘ye transfer olarak Pazar akşamları TRT 1’de yayına giren “Stadyum” programında moderatörlüğünü yaptı.

Ersin Düzen, 2008 senesinde SPOR medyasının duayenlerinden Şansal Büyüka’nın spor spikeri kızı Sine Büyüka ile nişanlandı, ama evlenemeden ayrıldılar.

TRT 1’de 5 Kasım 2012 tarihinde her gün yayınlanmaya başlayan “İyi Şeyler” adlı programında sunuculuk yaptı.

TRT Spor’da yayına giren “Stadyum” programında yorumcu olarak görev yapan Mustafa Denizli Galatasaray’a teknik direktör olmasının sonrasında yerine 05 Aralık 2015 tarihinde Gürkan Kubilay yorumcu olarak getirildi. TRT 1‘de Cumartesi ve Pazar akşamları yayına giren Ersin Düzen‘in sunuculuğunu yaptığı “Stadyum” programında eski oyuncu Hakan Ünsal ile birlikte Gürkan Kubilay da yorumculuk yapacaktır.

Çalıştığı TV kanalları:
1997-2005-Star TV
2005-2007-atv
2007-2011-NTV
2008-2011-NTV Spor
2011—— – TRT 1

Filmleri ve Dizileri :
2015 – Bak Hele Bak (konuk oyuncu) (TV Dizisi)
2011 – Leyla ile Mecnun (3 bölüm konuk oyuncu) (TV Dizisi)
1999 – Yıkılmadım (TV Dizisi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün