Biyografi

Esat Yontunç Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Esat Yontunç kimdir?, Esat Yontunç kaç yaşında?, Esat Yontunç evi nerede?, Esat Yontunç nerelidir? Esat Yontunç ev adresi?, Esat Yontunç kaç yaşında?, Esat Yontunç nerede oturuyor?, Esat Yontunç nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Esat Yontunç hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 06.Mayıs.1969 senesinde doğan Esat Yontunç şu an için 52 yaşında ve Boğa burcundandır. Esat Yontunç doğum yeri ise İstanbul olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Prodüktör olarak devam ettirmektedir.

Esat Yontunç Kimdir? – Esat Yontunç Evi Nerede? – Esat Yontunç Nerede Oturuyor?

Esat Yontunç Kimdir?, evi nerede?

Esat Yontunç, Acun Ilıcalı’nın çocukluk ve yol arkadaşıdır.

Esat Yontunç, 6 Mayıs 1969 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Babası Erol Yontunç, annesi Emel Yontunç’dur. Orta ve lise öğretimini Moda Koleji’nde tamamlayan Esat Yontunç, İstanbul Üniversitesinden mezun oldu. Acun Ilıcalı‘nın çocukluk arkadaşıdır.

Acun Ilıcalı’nın anne babası 1990 senesinde bir trafik kazasında vefat edince bir yıl Esat Yontunç’ların evinde kalmıştır.

Esat Yontunç, 2002 senesinde yayına giren Acun Ilıcalı’nın “Acun Firarda” adlı tv programında kameramanlıkla Televizyon macerası başladı. Acun Ilıcalı’nın “Acun Medya” şirketinde de ortak olarak çalışmaktadır. “Acun Firarda” zamanında Acun’un kameramanlığını yapan Esat Yontunç şimdilerde Acun Ilıcalı’nın yanında yapımcı olarak görev alıyor. TV 8 alındıktan sonrada alınmadan öncede hep karar verici noktada oldu. Survivor başta olmak üzere Fear Factor, Varmısın Yokmusun, O ses Türkiye, Yetenek Sizsiniz, Rising Star Türkiye gibi programların arka planında oldu.

Esat Yontunç, 01 Mayıs 2016 tarihinde Survivor 2016 birleşme partisinde yapılacak eğlencede gerçekleştirilen “Ünlüler-Gönüllülere ses yarışması”nda Oğuzhan Koç ve Seda Bakan ile birlikte jüri görevi yaparak ilk defa kamera önünde oldu.

Esat Yontunç, eylül 2008 senesinde bestekâr Selahattin İçli’nin torunu Sine İçli ile evlendi. 2010 senesinde boşandı.

Esat Yontunç, 12 Temmuz 2017 tarihinde modacı Hande Gülşen ile söz yüzüğü takarak 2017 yaz sonu evlenmeyi kararlaştırdılar. 24 Ağustos 2017 tarihinde evlendiler. Esathan (d.2019) adında bir oğlu oldu.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün