Biyografi

Eser Eyüboğlu Kimdir? Evi Nerede?

Eser Eyüboğlu Kimdir? – Eser Eyüboğlu Evi Nerede? – Eser Eyüboğlu Nereli?

Eser Eyüboğlu kimdir?, Eser Eyüboğlu kaç yaşında?, Eser Eyüboğlu evi nerede?, Eser Eyüboğlu nerelidir? Eser Eyüboğlu ev adresi?, Eser Eyüboğlu kaç yaşında?, Eser Eyüboğlu nerede oturuyor?, Eser Eyüboğlu nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Eser Eyüboğlu hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1984 senesinde doğan Eser Eyüboğlu şu an için 37 yaşında ve burcundandır. Eser Eyüboğlu doğum yeri ise İstanbul olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Sinema OyuncusuDizi Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

Eser Eyüboğlu Kimdir?, evi nerede?

2015 yılı “Benzemez Kimse Sana” yarışmacısı

Eser Eyüboğlu, 1984 senesinde İstanbul’da doğmuştur. Bilkent Üniversitesi Oyunculuk Bölümünden mezun oldu.

2014 senesinde Müfit Can Saçıntı’nın yönetmenliğini yaptığı, konusunu Birol Güven‘in kaleme aldığı “Mandıra Filozofu” adlı filmde başrollerinde Müfit Can Saçıntı, Rasim Öztekin, Begüm Öner, Kemal Kuruçay, Eser Eyüboğlu, ve Ayda Aksel paylaştı.

24 Ocak 2015 Cumartesi akşamı Star tv’de başlayan ve sunuculuğunu Murat Başoğlu‘nun yaptığı jüri koltuğunda Seyfi Dursunoğlu, Nükhet Duru ve Ümit Erdim’in olduğu “Benzemez Kimse Sana” yarışma programına katılmıştır. Diğer yarışmacılar; Posta Gazetesi Yazı İşleri Müdürü ve ‘Aşk Doktoru’ Mehmet Coşkundeniz, Çocuklar Duymasın dizisinin patronu oyuncu Demet Tuncer, VINE fenomeni (Memeli Mestan) Eylül Öztürk, Bir Demet Tiyatro’nun Asuman’ı oyuncu Deniz Özerman, 2013 yılı Türkiye 2. Güzeli Berrin Keklikler, Sunucu ve oyuncu Hakan Ka, oyuncu Özgür Özberk, Mandıra Filozofu’nun Şükrü’sü oyuncu Eser Eyüboğlu olmuştur.

2018 senesinde yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan’ın üstüne aldığı, konusunu Bahar Filiz Ekinci’nin kaleme aldığı Ege’nin Hamsisi adlı dizide, başrolleri İclal Aydın, Uğur Çavuşoğlu, Uraz Kaygılaroğlu, Bestemsu Özdemir, Asuman Dabak, Eser Eyüboğlu ve Hakan Bilgin paylaşıyor.

Filmleri ve Dizileri :
2018 – Ege’nin Hamsisi (Dursun)(TV Dizisi)
2017 – 2018 – Şevkat Yerimdar (İsmail Veremoğlu)(TV Dizisi)
2017 – Cingöz Recai (Fikret) (Sinema Filmi)
2017 – Beceriksiz Katil (TV Dizisi)
2016 – Oflu Hoca nın Şifresi 2 (Kadir) (Sinema Filmi)
2014 – Oflu Hoca’nın Şifresi (Kadir) (Sinema Filmi)
2014 – Mandıra Filozofu (Şükrü) (Sinema Filmi)
2014 – Kalp Hırsızı (Kemal) (TV Dizisi)
2014 – Doksanlar (TV Dizisi)
2012 – Düşman Kardeşler (TV Dizisi)
2011 – Yeşilçam’ın İğnesi (Sinema Filmi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün