Bilgi

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. bölüm fragmanı 4 Mayıs Salı ATV EDHO 193. bölüm fragmanı

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. bölüm fragmanı 4 Mayıs Salı ATV EDHO 193. bölüm fragmanı, arayışı içine giren okurlarımız için Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. bölüm fragmanı 4 Mayıs Salı ATV EDHO 193. bölüm fragmanı ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. bölüm fragmanı 4 Mayıs Salı ATV EDHO 193. bölüm fragmanı sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. bölüm fragmanı 4 Mayıs Salı ATV EDHO 193. bölüm fragmanı

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 4 Mayıs 2021 ATV EDHO son bölüm fragmanı! ATV EDHO 193. bölüm fragmanı neler olacak? EDHO 193. bölüm fragmanı neler olacak? 4 Mayıs 2021 Salı EDHO yeni bölüm fragmanı!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. bölüm fragmanı

ATV’nin popüler dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümleriyle gözleri üstüne topluyor. Merakla beklenen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. bölüm fragmanı yayınlandı. Hızır ve Rado içindeki savaş nasıl ilerleyecek? Bahar ve İlyas içinde neler olacak? İşte detaylar…

4 Mayıs Salı ATV EDHO 193. bölüm fragmanı

Ekranların bi hayli beğeni alan dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz da aksiyonun dozajı artıyor. Salı akşamlarının vazgeçilmezi durumuna gelen dizi yüksek reyting oranları ile göz dolduruyor. Özgün konusunu kuvvetli oyuncu kadrosu ile destekliyor. Aksiyon ve heyecanın bir an olsun azalmadığı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. bölüm fragmanı yayınlandı. Hızır Çakırbeyli yeni bir savaşın ortasında kalmıştır. Bu seferki hedefi Rado olacaktır. Can dostu Tipi’yi korumak için her yolu deneyen Hızır, onun vurulmasını engelleyemez. Tipi, ölümden kaçmak yerine ona doğru yürümektedir. Lakin, düşmanlarına da büyük bir zarar vermeye çalışır. Alparslan ise savaşın merkezindeki isim haline gelir. Hızır’ı yönlendirmeye başlayan Alpaslan, amcasının güvenini korumak için fedakarlık yapmaktan kaçınmaz.

Bunun yanı sıra İlyas’ın evlilik yaşamı kopma noktasına gelmiştir. Ömür, İlyas’ın otelde kalmasından hastalık duymaktadır. Otel odasında Bahar’ın küpesini bulmuştur. Bu durum İlyas ve Ömür içindeki gerilimin tırmanmasına neden olmaktadır. İlyas, Ömür’ü aldatmadığına ikna etmeye dahi çalışmaz. Bahar ise bir zamanlar en yakın dostu aracılığıyla ihanetle suçlanmış olmanın acısını duymaktadır. Hızır, İlyas ile konuşarak hata yaptığını anlatmaya çalışır. İlyas’ın evine ve ailesine dönmesi gerektiğini savunmaktadır. Boşanma kararını yeniden gözden geçirmek isteyen İlyas, Ömür’den bir adım beklemektedir. Rıdvan ise Çakırbeyli ailesinin hakimiyetini kırmak için yeni planlar yapar.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümünde Hızır’ın riskli hamlelerine tanıklık edeceğiz. Düşmanlarına karşı beklenmedik hamlelerde bulunmasıyla ünlü olan Hızır, Rıdvan’ı köşeye sıkıştırmanın yollarını aramaktadır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün