Diziler

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. bölüm fragmanı yayınlandı! Ömür gidiyor! EDHO Ömür ayrılıyor!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. bölüm fragmanı yayınlandı! Ömür gidiyor! EDHO Ömür ayrılıyor!, arayışı içine giren okurlarımız için Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. bölüm fragmanı yayınlandı! Ömür gidiyor! EDHO Ömür ayrılıyor! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. bölüm fragmanı yayınlandı! Ömür gidiyor! EDHO Ömür ayrılıyor! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. bölüm fragmanı yayınlandı! Ömür gidiyor! EDHO Ömür ayrılıyor!

ATV ekranların popüler dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz üzücü haberler geliyor! EDHO 193. bölüm fragmanı kötü haberler var! Yayına girdiği her salı reyting rekorları kıran EDHO 193. bölüm fragmanı halen gelmedi fakat kötü haberler önceden geldi! EDHO 193. bölüm fragmanı 4 Mayıs 2021 Salı akşamı ekranda yayınlanacak bölümünde sıkıntılar var!

EDHO 193. bölüm fragmanı ayrılıklar!

Yine efsane bir bölümde Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. bölümde Dadaş Tipi veda edilip, Hızır Çakırbeyli Rıdvan’ın dalını budağını keseceği görünüyor. Alpaslan Çakırbeyli ve Hızır Çakırbeyli Tipi’nin intikamını öyle bir biçimde alacak ki Rıdvan’ın dalı budağı kesilecek.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. bölüm Sezai ölüyor!

EDHO 193. bölümde TİPİ tuzağa çeken isim Sezai ölüyor! Sezai 4 mayıs salı akşamı EDHO veda ediyor. Rıdvan ailesine geçecek fakat ilk ölen kişi Sezai olacak. Hızır Çakırbeyli Rıdvan’ın dalını budağını ilk kez Sezai öldürerek devam edecek.

Şefik ölüyor!

EDHO 193. bölüm Sezai öldükten hemen sonra Şefik ölecek! EDHO’da Rıdvan deliye dönecek ve dışardan çağırdığı Fethi’nin savaşçı adamı Volkan sahaya iniyor. Volkan yapacağı planlar diğer düşmanlar gibi olmayacak ve İlyas Çakırbeyli düşürmeye çalışacak. Lakin tehlikeli düşman Volkan, İlyas Çakırbeyli tuzağa çekilecek.

Pınar dönüyor! Ömür vuruluyor!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. bölümde Façalı ailesi ve Çakırbeyli ailesi arası açılıyor. Pınar ve İlyas ilişkisi ortaya çıkacak ve aile de dirlik dirilik bozulacak. Hızır Çakırbeyli ve Haşmet Façalı da arası açılsa da Pınar ve İlyas yakında zamanda sevgili olacak. Ömür vuruluyor!

Ömür diziden çıkacak mı?

EDHO 193. bölüm son sahnede Ömür Façalı Çakırbeyli kişiliğine veda edebiliriz. Oldukça üzgün bir EDHO 193. bölüm son sahnesi adeta ekrana kitleyecek. Hamdi Korkmaz ve Yaman Korkmaz olduğu bir mekanda Ömür vurulacak.

Dizide Ömür ve Behzat kişiliği gerçekte evli ve iki oyuncudan biri giderse diğeri de diziden ayrılabilir. Bu nedenle Ömür Façalı ayrılığı sonrası Behzat Façalı da gidecek mi merak edilcek.

EDHO Fragmanı pazar günü yayına girecek fakat setten gelen haberler bu biçimde!

Yayınlanma Zamanı: 02 Mayıs 2021, 20:50

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün