Bilgi

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 196. bölüm fragmanı 25 mayıs ATV Hızır intikam yemini ediyor

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 196. bölüm fragmanı 25 mayıs ATV Hızır intikam yemini ediyor, arayışı içine giren okurlarımız için Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 196. bölüm fragmanı 25 mayıs ATV Hızır intikam yemini ediyor ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 196. bölüm fragmanı 25 mayıs ATV Hızır intikam yemini ediyor sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 196. bölüm fragmanı 25 mayıs ATV Hızır intikam yemini ediyor

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 196. bölüm fragmanı yayınlandı! Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 196. bölüm fragmanı Hızır reis intikam yemini ediyor. EDHO 196. bölüm fragmanı yayınlandı mı.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 196. bölüm fragmanı

Ekranların bi hayli beğeni alan dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 196. bölüm fragmanı ile nefes kesti. Peki, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 196. bölüm fragmanında neler yaşandı? Hızır Çakırbeyli’nin yeni planı nasıl ilerleyecek? Haşmet Façalı kimin yanında bulunacak? İşte detaylar…

25 MAyıs 2021 EDHO fragman

Hadi Özışık kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Hadi Özışık kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

ATV’nin bi hayli beğeni alan dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz gerilim ve aksiyon dolu bölümleriyle beğeni kazanmaya sürdürmekte. Bir ekran klasiği durumuna gelen dizi Salı akşamları seyirci karşısına çıkıyor. Çakırbeyli ailesinin mafya içindeki yükseliş öyküsünün anlatıldığı yapım kuvvetli oyuncu kadrosuyla ön planda gözüküyor. Uzun senelerdır ekran yolculuğunu sürdüren dizi, yüksek reyting oranları aracılığıyla adından söz ettiriyor. Heyecanın hiç azalmadığı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 196. bölüm fragmanı ile ekrana geldi. Didem ve Hızır Ali’nin düğününde yaşanan olaylar mafya dünyasında dengelerin bozulmasına neden olmuştur. Hızır, oğlunun düğününde yaşanan saldırının hesabını sormak için harekete geçer. Herkes diken üzerindedir. Didem, Hızır Ali’yi kurtarmak için canını hiçe saymıştır. İlyas ve Ömür içindeki ipler tamamen kopmuştur. İlyas’a deliler gibi aşık olan Ömür acı çekmektedir. Hayatının sonuna kadar Çakırbeyli kalacağına inanmasına rağmen hiçbir şey beklediği gibi ilerlemez. İlyas’ta Ömür’den değişik bir durumda değildir.

Lakin, acısını içinde saklamaya çalışmaktadır. İlyas’ı yakında zamandan tanıyan Hızır onunla konuşmaya çalışır, ama kardeşinin gururunun kırıldığının farkındadır. Haşmet Façalı ise ailesinin darmadağın olmasından dolayı hastalık duymaktadır. İlk olarak Ömür’ün yaşadıkları hemen ardından ise Didem’in başına gelenler bardağı taşıran son damla olur.

Ömür, ağabeyini ikna etmeye çalışır.Haşmet ve Çakırbeyli ailesi içindeki gerilim tırmanmaya sürdürmektedir. Çakırbeylilere güven olmayacağını düşünmeye başlayan Haşmet yeni ittifaklar kurmaya hazırlanır. Korkmaz ailesi ise gelişmeleri uzaktan takip etmektedir. Tipi’nin yokluğunu derinden hisseden Hızır, hayata küskün bir adam haline gelmiştir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün