Diziler

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz bir ayrılık daha! Kimsesiz Doğan Ali Sürmeli veda etti Kimsesiz Yaşar geldi

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz bir ayrılık daha! Kimsesiz Doğan Ali Sürmeli veda etti Kimsesiz Yaşar geldi, arayışı içine giren okurlarımız için Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz bir ayrılık daha! Kimsesiz Doğan Ali Sürmeli veda etti Kimsesiz Yaşar geldi ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz bir ayrılık daha! Kimsesiz Doğan Ali Sürmeli veda etti Kimsesiz Yaşar geldi sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz bir ayrılık daha! Kimsesiz Doğan Ali Sürmeli veda etti Kimsesiz Yaşar geldi

Seksenler Dizisi Transferlere Doymuyor! İşte Yeni Sezona Dahil Olan İsimler!

Seksenler Dizisi Transferlere Doymuyor! İşte Yeni Sezona Dahil Olan İsimler!

Her hafta salı günü en fazla izlenen dizi olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz beklenmedik ayrılık gerçekleşiyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Kimsesiz Doğan’ı veda ediyor. salı akşamları muhteşem giden dizide Ali Sürmeli kısa süreliğine tad verdiği diziden ayrılıyor.

Kimsesiz Doğan gidiyor!

EDHO’da Kimsesiz Doğan dönemi sona eriyor. Kadroya sezon başında katılsa da hem hastalığı hem virüs izin vermemesiyle az görülen Kimsesiz Doğan kişiliğinden kötü bilgi geldi. usta oyuncu Ali Sürmeli oynadığı Doğan Baba diziye veda ediyor!

EDHO’da üzen ayrılık!

Her hafta en fazla izlenen dizi olan EDHO, Ali İpin sonrası bir yıldız isim daha gidecek. Kimsesiz Doğan kişiliği yerini Fedailere bıraksa da yeni transferler de kapıda olduğu bilgisine ulaşıldı.

EDHO Kimsesiz Yaşar geliyor!

EDHO Kimsesiz Doğan vedası sonrası sürpriz bir transfer atağı da yapacak. Gelecek sezon Olgun Şimşek oynadığı Kimsesiz Yaşar EDHO geri dönecek. Kimsesizlerin yeni başı olacak Kimsesiz Yaşar, Kimsesiz Doğan ölümüyle Kimsesiszlerin başına geçecek.

Geçen sezon hüzünlü bir biçimde ayrılan Kimsesiz Yaşar bi hayli beğeni alan diziye geri dönüyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün