Diziler

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinden Kuruluş Osman Dizisine Bomba Transfer!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinden Kuruluş Osman Dizisine Bomba Transfer!, arayışı içine giren okurlarımız için Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinden Kuruluş Osman Dizisine Bomba Transfer! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinden Kuruluş Osman Dizisine Bomba Transfer! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinden Kuruluş Osman Dizisine Bomba Transfer!

Kuruluş Osman dizisine bomba transfer gerçekleşti. En son Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde gördüğümüz Haziran Gecesi, Cennet Mahallesi, Arka Sokaklar, Doktorlar, Geniş Aile, Muhteşem Yüzyıl, Mehmetçik Kut-ül Amare gibi dizilerde de bulunan tecrübeli oyuncu Şener Şavaş Kuruluş  Osman dizisine dahil oldu!

EDHO’dan Kuruluş Osman Dizisine!

Atv ekranlarında 6 sezondur salı günleri yayına giren başrollerinde Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, Turgay Tanülkü ve Yalçın Hafız oğlu gibi usta isimlerin olduğu Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Rafet’e hayat veren Şener Savaş; yine Atv ekranlarında çarşamba günü yayına giren kadrosunda bulunan Burak Özçivit,Nurettin Sönmez, Yıldız Çağrı Atiksoy, Erkan Avcı, Ragıp Savaş, Kanbolat Görkem Aslan, Yeşim Ceren Bozoğlu ve Cüneyt Arkın gibi usta oyuncuları bir araya getiren Kuruluş Osman dizisine dahil olduğu bilgisine ulaşıldı.

Çarşamba akşamlarının reyting birincisi dizisi Kuruluş Osman kadrosunu genişletmeye sürdürmekte. ATV ekranlarında yayına giren, konusu Mehmet Bozdağ, Atilla Engin, Aslı Zeynep, Peker Bozdağ ile Ozan Bodur aracılığıyla kaleme  alınan ve yönetmen koltuğunda Metin Günay’ın oturduğu Kuruluş Osman dizisi her hafta çarşamba günü saat 20:00’de yayınlanıyor.

 

Yayınlanma Zamanı: 30 Nisan 2021, 18:46

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün