Diziler

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisine Erdinç Gülener Dahil Oldu!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisine Erdinç Gülener Dahil Oldu!, arayışı içine giren okurlarımız için Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisine Erdinç Gülener Dahil Oldu! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisine Erdinç Gülener Dahil Oldu! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisine Erdinç Gülener Dahil Oldu!

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, Turgay Tanülkü ve Yalçın Hafız oğlu gibi usta isimlerin olduğu popüler dizi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu sezon kadrosunu genişletmeye sürdürmekte. Son edinilen bilgiye göre ise dizinin kadrosuna yeni bir oyuncu dahil oldu.

Erdinç Gülener Edho’da!

Sezon finaline doğru giderken Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine sürpriz bir oyuncu katıldı. İclal Aydın’ın sevgilisi Erdinç Gülener Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin kadrosuna dahil oldu. EDHO 192. bölüm fragmanında yaşanan tecrübeli oyuncu Gülener, Volkan kişiliğine can verecektir.

Atv ekranlarında her salı seyirci ile buluşan Edho ekranlarda reyting rekoru kırarak  zirvenin sahibi oluyor. 6 sezondur devam eden salı akşamlarının rekortmen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Haziran ayında sezon finali yaparak ekranlara elveda diyecek.

Fenomen dizi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yapımcılığını Raci Şaşmaz üstlenmektedir. Yönetmen koltuğunda ise  Onur Tan, Zübeyr Şaşmaz ve Baran Özçaylan oturmaktadır. Senaryoda Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener ve Berna Aruz aracılığıyla kaleme alınmaktadır. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz her salı ATV ekranlarında saat 20:00’de yayınlanmaktadır.

Yayınlanma Zamanı: 26 Nisan 2021, 14:00

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün