Anlamlı Sözler

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncuları ( Güncel Oyuncu Kadrosu )

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncuları, Konusu ve Yeni Katılan Oyuncular, arayışı içine giren okurlarımız için Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncuları, Konusu ve Yeni Katılan Oyuncular ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncuları, Konusu ve Yeni Katılan Oyuncular sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncuları, Konusu ve Yeni Katılan Oyuncular

Dizi hem konusu hem de oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekerken her hafta reyting listesinin zirvesinde bulunmaya sürdürmekte. Ekranların iddialı yapımlarından birisi olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile ilgiliki detaylar ise şu biçimde:

Eşkıya (Edho) Final Mi Yapacak

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Konusu

Edho konusu: Hızır çocuk denilecek yaşlarda yeraltı dünyasına giriş yapmış ve bu dünyanın zirvesine kısa bir süre içinde ulaşmayı başarmıştır. Yeraltı dünyasına giren herkes burada olup bitenlerle mücadele etmek durumunda kalır. Buraya giriş yapanlar güç kazanmaya başladıkça kendisi haksızlık yapmaya başlar. Hızır ilk başlarda bu dünya çapında savaşını verirken güç kazandıkça kendisi haksızlığa neden olan kişi olmuştur. Bunun yanı sıra Hızır tam bir sevda adamı olarak bilinir. Bu yaşına kadar ne sevmekten ne de sevilmekten hiç vazgeçmemiştir. Ayrıca ailesinin kullanıcılarını de herkesin üzerinde tutar. Bu yönüyle de çok takdir edilen bir aile reisi olmuştur. Bu tarz kişilik ayrıntı kısmına sahip olduğundan dolayı yeraltı dünyasında her geçen gün saygınlık kazanmayı sürdürür. Hayatı bu biçimde devam ederken bir gün devletin radarına takılır. Devlet ona bazı faaliyetlerde görev vermek istemektedir. Ve bunun için Hızır’dan daha iyi bir aday olamayacağı beklentisi meydana gelir. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin konusu bu biçimde olurken, dizide Hızır Çakır yeraltı dünyasında giderek güç kazanmasına ve bunun onun kişiliğini nasıl değiştirdiği ele alınıyor. Ayrıca Hızır Çakır’ın ailesini düşmanlarından koruma çabaları da bu sırada gündeme geliyor.

Edho Oyuncuları

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin oyuncu ekibinde bulunan sürpriz isimler yer alıyor. Özellikle iddialı kadrosu sebebiyle daha fazla ön plana çıkan dizinin kadrosu birbirinden ünlü isimlerle göz dolduruyor. Ayrıca diziye önümüzdeki günler içinde farklı isimlerinde dahil bulunacağı tahmin edilen durumlar içinde yer alıyor. Edho oyuncuları içinde bulunan isimlerden bazıları ise şöyle; Oktay Kaynarca, Sanem Çelik, Hüseyin Avni Danyal, Sabina Tozina, Emre Yıldırımer, Turgut Tunçalp, Pelin Akil ve Emir Benderlioğlu.

Son Bölümde Neler Yaşanmıştı?

Edho’nun son bölümünde Fuat kontrolünde olmayan nedenlerden dolayı birtakım sorunlar yaşar. Hızır ise esir alınan Bahar ve Ceylan’ın en ufak bir zarar bile görmeden kurtulabilmesi için çalışmalara başlamıştır. Hızır bunun bunun yanında eşinin zaman kaybetmeden kurtulabilmesi için düşmanlarıyla bile iş yapmaya hazırdır. Bu nedenle Yaman’la anlaşırken bir süreliğine aralarında bulunan bu düşmanlığa bırakmaya niyetlidirler. Hızır aslında Yaman’ın bu zor günlerde ona yardımcı olmasını diler. Yaman ise aralarında bulunan düşmanlığa rağmen onun bu ricasını kırmayacak Hızır’ın eşinin yerini tespit etmek için çalışmalara katılır. Hızır eşini bulduktan sonra bunun intikamını almak hususunda bi hayli kararlıdır. Hatta eşini bulduktan sonra ekip önderi olan Fethi’nin dünyasını başına yıkmak için zaman kaybetmeden kolları sıvamayı aklından geçirir. Fethi ise bu sırada Hızır için değişik planlar içinde olup bu yapılanları onun yanına bırakmamaya niyetlidir. Edho bu bölümünde önceki bölümden kalan soru işaretlerinin çözüme kavuşturulacağı tahmin ediliyor. Hızır’ın bu sürede yapacağı hamleler, eşini kurtarma hususunda yapacağı planlar ve düşmanlarına karşı takınacağı tavır bölümün en araştırılan özelliklerinden biri halini aldı. Her Salı ekranlara gelen Edho’nun yeni bölümünü kaçırmamak için saat 20’de ATV ekranlarının başında olunmasında yarar var.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün