Diziler

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Tipi neden öldü? Savaş Özdemir diziye geri dönecek mi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Tipi neden öldü? Savaş Özdemir diziye geri dönecek mi, arayışı içine giren okurlarımız için Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Tipi neden öldü? Savaş Özdemir diziye geri dönecek mi ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Tipi neden öldü? Savaş Özdemir diziye geri dönecek mi sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Tipi neden öldü? Savaş Özdemir diziye geri dönecek mi

Başrollerini Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba ve Emir Benderlioğlu’nun paylaşımı yaptığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz salı akşamları ATV ekranlarında seyirci karşısına çıkmaya sürdürmekte. Geçen haftalarda İlyas ve adamları aracılığıyla kaçırılan Çakırbeyliler, tutuldukları mekanın sahibi olan Sırp Rıdvan’ın da vatana ihanet peşinde olduğunu öğrendiler. Bunun üzerine Hızır Reis ve dostları, göz dağı vermek için onların mekanına gitti. Lakin Rıdvan’ın kardeşi Macit’in Gönül ile alakalı kelimeleri Tipi’yi adeta çıldırttı. Bunları içine sindiremeyen Tipi, Kubilay’dan aldığı adresler aracılığıyla Macit’in evine gitti ve onu boğdu. Hızır, Tipi’yi son anda evden kurtarırken; Macit’in ailesi de intikam için düğmeye bastı. Herhes kendisini kurtarmanın yolunu ararken; Tipi de evdeki kahveye uyku ilacı karıştırdı. Gece herkes uyuyunca Sezai ile konuşup evden çıkan ve mezarlığa giden Tipi pusuya düştü. Kurşuna dizilen Dadaş seyredenleri şaşırttı. Bu sahnenin ardından Edho seyircileri Tipi neden öldü? Savaş Özdemir niçin ayrıldı? Diziye geri dönecek mi sorularına yanıt aramaya başladı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Tipi niçin öldü?

Yukarıda da dile getirdiğimiz gibi Tipi, masanın yeni düşmanı Rıdvan’ın kardeşi Macit’i Gönül ile alakalı dile getirdiği kelimelerin ardından boğdu. Hızır’ın verdiği süre içinde Macit’e yaptığı hamle ile savaş başlatan Tipi, Sezai ile bir oldu. ikili oynayan Sezai’nin kandırdığı Tipi, Macit’in oğlunun intikam planıyla mezarlıkta pusuya düştü. Zaten evden çıkarken de ablasıyla vedalaşıp hakkını helal etmesini isteyen Tipi, rüyasında Gönül’ü gördüğünü anlattı. Ölüme gittiğini bilen Tipi, ablası Emine’ye “Seni yalnız bıraktığım için affet” dedi. Başına buyruk hareket eden Tipi, böylece 6. sezonda Edho’ya veda etti. Peki Savaş Özdemir, Eşkıya’ya geri dönecek mi? 

Savaş Özdemir diziye geri dönecek mi?

Eşkıya’da önceden ayrılan oyuncular farklı zamanlarda geriye döndü. Lakin bu bireyler genelde yurt dışına gitmiş veya kaçırılmış gibi vs göründüğünden dönüşlerinde bir sıkıntı olmadı. Lakin katledilen veya eceliyle ölen kimse EDHO’ya geri dönmedi. Özetle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 192. bölümde vurulan Tipi de öleceği için ekibe tekrar katılamayacaktır. Bu nedenle Tipi’ye hayat veren Savaş Özdemir de fakat başka projelerden seyirci karşısına çıkabilir. 

EDHO’nun Tipi’si Savaş Özdemir kimdir?

1970 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açan Savaş Özdemir, İzmir Eşrefpaşa Lisesi’nden 1991 senesinde mezun olmuştur. Aynı yıl Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Oyunculuğu bölümünü elde etmiştir. Pek çok dizide yer almış olan Savaş Özdemir, 2007-2008 seneleri içinde Show TV ‘de yayına giren Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde de rol almıştır. Özdemir, ilk bölümden bu yana Eşkıya’da da Tipi kişiliğiyle seyirci karşısına çıktı. 

Yayınlanma Zamanı: 28 Nisan 2021, 00:21

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün