Diziler

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz üzen ayrılık! En sevilen isim ayrılıyor! EDHO bu veda kahretti!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz üzen ayrılık! En bi hayli beğeni alan isim ayrılıyor! EDHO bu veda kahretti!, arayışı içine giren okurlarımız için Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz üzen ayrılık! En bi hayli beğeni alan isim ayrılıyor! EDHO bu veda kahretti! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz üzen ayrılık! En bi hayli beğeni alan isim ayrılıyor! EDHO bu veda kahretti! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz üzen ayrılık! En bi hayli beğeni alan isim ayrılıyor! EDHO bu veda kahretti!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz üzen ayrılık! Yayına girdiği her bölüm rekorlar kıran Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz üzen ayrılık yaşanıyor! EDHO 189. bölüm fragmanı beklenmedik bir ayrılık yaşanacak. Yayına girdiği her bölüm çok izlenen EDHO’da üzen isim veda ediyor!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ayrılık!

ATV’nin bi hayli beğeni alan dizisi ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da bu hafta bir ayrılık daha yaşanacak. Yönetmen koltuğunda Onur Tan’ın oturduğu, başrollerinde; Oktay Kaynarca, Sanem Çelik, Ozan Akbaba, Pelin Akil, Yunus Emre Yıldırımer ve Hüseyin Avni Danyal olduğu EDHO en bi hayli beğeni alan ismi veda ediyor!

EDHO 189. bölüm fragmanı yayınlandı!

ATV popüler dizisi EDHO 189. bölüm fragmanı yayınlandı! EDHO bu hafta dizisinin en bi hayli beğeni alan kişiliğinin vedasıyla şok edecek. Geçen hafta Sanem Çelik ayrıldığı EDHO’da üzen ayrılık!

EDHO Yaman Korkmaz, İlyas Behzat savaşı başlıyor!

Tuncay’ın kaçırılmasıyla birlikte sorgulamaya gelen Yaman Korkmaz’a büyük şok. Yaman Korkmaz, Behzat’ın eşiyle yaşadığı kaçak aşk ortaya çıkacak. Behzat ve Yaman bir daha dost olmamak üzere ayrılacak. Aynı tepki İlyas’tan da gelince Yaman İlyas’ı tehdit edecek!

Pınar İlyas’ı istiyor!

EDHO 189. bölüm fragmanı bir şok da Pınar’dan geliyor. Pınar evde tekken İlyas’la yakınlaşıyor. Tam o anda Ömür Façalı onları görüyor. Daha önce Hızır’da olduğu gibi yine Ömür arkadaş kurbanı olacak. Çocuğu olmaması çok kuracak Ömür, Pınar’a İlyas’ı kaptırmamak için her yolu deneyecek!

EDHO’da 2 ayrılık!

EDHO 189. bölümde şok bir ayrılık yaşanacak. EDHO da düşman olan Tuncay bu bölüm ölerek diziye elveda diyecek. Hızır Tuncay’ı öldürecek fakat üzen ayrılık onda gelmedi!

EDHO 189. bölüm fragmanı!

[wpcc-iframe src=”https://ilan365-net.cdn.vidyome.com/embed/NqfFj2peD2Y.html” width=”100%” height=”380″ frameborder=”0″ scrolling=”no” allowfullscreen=”allowfullscreen”]

EDHO Hamdi Baba ölüyor!

EDHO en bi hayli beğeni alan kişiliği Hamdi Baba ölerek diziye veda ediyor! Yayına girdiği her bölüm efsaneler yaratan Hamdi Baba dönemi bitiyor! Hamdi Baba EDHO 189. bölümde veda ediyor fakat başka bir diziye geçiyor!

EDHO Hamdi baba Çukur’a geçiyor!

EDHO bi hayli beğeni alan kişiliği Hamdi Baba Çukur’a geçiyor! Çukur dizisinde aşiret reisi oynayan yıldız isim bu hafta ekranlara gelecek bölümde hem Çukur’da bulunacak hem EDHO’da.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün