Diziler

Eşkıya (Edho) Dizisi Volkan Kimdir? Erdinç Gülener

Eşkıya (Edho) Dizisi Volkan Kimdir? Erdinç Gülener, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Eşkıya (Edho) Dizisi Volkan Kimdir? Erdinç Gülener, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Eşkıya (Edho) Dizisi Volkan Kimdir? Erdinç Gülener ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Eşkıya (Edho) Dizisi Volkan Kimdir? Erdinç Gülener

6 sezondur Atv ekranlarında seyirci karşısına çıkan Eşkıya (Edho) dizisinin yönetmen koltuğunda Onur Tan, Zübeyr Şaşmaz ve Baran Özçaylan oturmaktadır. Yıllar geçmesine rağmen hala aldığı reytinglerle Salı gününü zirvede tamamlayan Eşkıya (Edho) dizisinin konusunu ise Bahadır Özdener ve Berna Aruz ikilisi birlikte kaleme almaktadır. Geniş seyirci kitlesine sahip olan Eşkıya dizisine 6. sezonda yeni bir isim dahil olmuştur. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Eşkıya (Edho) dizisine yeni katılan Volkan kişiliğini yakında zamandan tanıtacağız ve Eşkıya (Edho) Volkan kimdir? Eşkıya (Edho) Volkan kişiliğine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve önceden bulunduğu dizileri sizlerle sunacağız.

Eşkıya (Edho) Volkan Karakteri Kimdir?

Her salı Atv ekranlarında seyirci karşısına çıkan Eşkıya (Edho) dizisine 6 sezonda müdahil olan Volkan kişiliğinin diziye düşman olarak mı, yoksa Hızır Reis’in yanında mı bulunacağı ile ilgili halen bir bilgi bulunmamaktadır. Volkan kişiliği 192. bölümde karşımıza çıkacaktır. Bizler Volkan kişiliği ile ilgili herhangi bir bilgiye ulaştığımızda bunu sizlerle sunacağız.

Eşkıya (Edho) Volkan Kimdir?

192. bölümde seyirci karşısına çıkacak olan Volkan kişiliğine tecrübeli oyuncumuz Erdinç Gülener hayat verecektir. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Eşkıya Edho dizisine yeni katılan oyuncumuz Erdinç Gülener’i daha yakında zamandan tanıtacağız ve Erdinç Gülener kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi biçimde yanıtlamaya çalışacağız.

Erdinç Gülener Kimdir?

50 yaşındaki oyuncumuz 26 Ocak 1971 senesinde İzmit’te dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi oyunculuk ana sanat dalından mezun olan oyuncumuz, aynı yıl Trabzon Devlet Tiyatrosu’nda çalışmaya başlamıştır. Aynı zamanda dublaj sanatçısı olan Erdinç Gülener, bu zamana kadar onlarca tiyatro oyununda yer almış ve hala aktif olarak da tiyatro ile ilgilenmektedir. Kamera karşısına ilk defa 2007 senesinde Yeni Evli dizisi ile geçen oyuncumuz bunun yanı sıra mezun olduğu üniversitede oyunculuk eğitmenli de yapmıştır. Kariyerindeki asıl çıkışı Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde hayat verdiği Müfettiş Richard Kane kişiliği aracılığıyla yakalayan Erdinç Gülener, kamera karşısında en son 2021 senesinde Kırmızı Oda dizisiyle geçmiştir.

Erdinç Gülener Yer Aldığı Diziler

Yeni Evli (2007) Payidar
Canan (2010 – 2011) Selim
Ben Onu Çok Sevdim (2013 – 2014) Ferit Alnar
Kurtlar Vadisi Pusu (2013 – 2014) Müfettiş Richard Kane
Kertenkele (2014 – 2016) Komiser Ünsal
Bir Deli Sevda (2017) Cengiz Gökdeniz
Çukur (2019 – 2020) Adem Yılmaz
Kırmızı Oda (2021) Erhan Gölge
Eşkıya Edho (2021) Volkan

Erdinç Gülener Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Eşkıya (Edho) dizisinde hayat vereceği Volkan kişiliğiyle ekranlarda göreceğimiz oyuncumuz Erdinç Gülener sosyal platformda da bi hayli aktiftir. Resmi instagram hesabından özel yaşamı ve bulunduğu işlerle alakalı sürekli olarak paylaşım yapan oyuncumuzun instagramda 158 gönderisi ve 22 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Erdinç Gülener’in resmi instagram hesabı: @erdinc_gulener

Erdinç Gülener Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Usta oyuncumuz Erdinç Gülener seneler önce Yelda Gürkan ile dünya evine girmiştir. Çiftin bu evliliğinden 2 kızı olmuştur. Büyük kızları Yağmur 19 yaşında, ufak kızları Ada ise 3 yaşındadır. Çift ardından anlaşamayarak yollarını ayırmıştır. Oyuncumuzun şimdilerde ise yaşamında bilinen biri yoktur.

Eşkıya (Edho) Volkan – Erdinç Gülener Kıyafetleri

Bu sezon Atv ekranlarında karşımıza çıkacak olan usta oyuncumuz Erdinç Gülener üslubuyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Bizde siz değerli okurlarımız için önümüzdeki günlerde oyuncumuz Erdinç Gülener’in özel yaşamında ve Eşkıya Edho dizisinde giydiği ceket, kaban, mont, gömlek, kazak, hırka, pantolon, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini ve kullandığı tüm aksesuarlarını marka-fiyat altını çizerek geniş bir şekilde bir biçimde sayfamızdan sunacağız.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Eşkıya (Edho) dizisine yeni katılan Volkan kişiliğini ve Volkan kişiliğine hayat veren oyuncumuz Erdinç Gülener’i yakında zamandan tanıttık. Sizlerde konu ile ilgili merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün