Diziler

Eşkıya (Edho) İshak Kimdir? Amacı Ne, kim için Çalışıyor? Caner Kurtaran

Eşkıya (Edho) İshak Kimdir? Amacı Ne, kim için Çalışıyor? Caner Kurtaran

Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Eşkıya (Edho) İshak Kimdir? Amacı Ne, kim için Çalışıyor? Caner Kurtaran, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Eşkıya (Edho) İshak Kimdir? Amacı Ne, kim için Çalışıyor? Caner Kurtaran ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

İlk bölümü ile 8 Eylül 2015 tarihinde karşımıza çıkan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ATV kanalında yayın yaşamına bi hayli hızlı bir biçimde devam ederken oyuncu kadrosuna da yeni isimler eklemeye devam ediyor. Diziye yeni müdahil olan karakterlerden bir tanesi de İshak kişiliği oldu. Biz de bu hususta Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi seyircileri adına İshak kişiliğinden ve İshak kişiliğine hayat veren oyuncumuzdan siz değerli okurlarımıza geniş bir şekilde bir biçimde söz edeceğiz.Eşkıya (Edho) İshak Karakteri

Eşkıya (Edho) İshak Karakteri

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 182. bölümünde karşımıza çıkacak olan yeni karakterlerden bir tanesi de İshak kişiliği oldu. İshak kişiliği yeni eylemi yönetecek kişidir. Hızır ile sürekli olarak yüz yüze geleceklerdir. Hızır’la tam bir düşman kesilen İshak kişiliği kolay lokma olmadığını Korkmazlar başta olmak üzere birden fazla insana gösterecektir. İshak kişiliğini Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde görmeye başladığımız zaman daha kapsamlı bir şekilde bir biçimde analiz edeceğiz.

Eşkıya (Edho) İshak Kimdir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde İshak kişiliğine hayat verecek olan tecrübeli oyuncumuz Caner Kurtaran’dır. Caner Kurtaran’ı tanımayan okurlarımız ve seyircilerimiz adına oyuncumuzu daha yakında zamandan tanıtmak istedik. Biz de sizler adına Caner Kurtaran’ın yaşamından ve bilgilerinden konumuzun ilerleyen bölümünde siz değerli okurlarımıza geniş bir şekilde bir biçimde söz edeceğiz.

Caner Kurtaran Kimdir?

Caner Kurtaran KimdirCaner Kurtaran, 26 ekim 1978 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aktif olarak tiyatro, sinema ve dizi oyunculuğu ile ilgilenmektedir. 2005 senesinden bu yana aktif olarak oyunculuk yapmaktadır. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümünden mezun olmuştur. İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda da birkaç yıl çalışmıştır. İlk dizi oyunculuğu deneyimini 2005 senesinde Güz Yangını dizisi ile yaşamış en son karşımıza ise Ramo dizisi ile çıkmıştır. Ekranların bi hayli beğeni alan erkek oyuncularından biridir. Projelerini Hasan Güngör menajerlik ile birlikte sürdürmektedir.

Caner Kurtaran’ın Yer Aldığı Diziler

2005 – Güz Yangını
2006 – Kırık Kanatlar
2006 – Yaprak Dökümü (Şevket)
2010 – Aşk ve Ceza
2011 – Sırat
2012-2013: Huzur Sokağı
2012 – Böyle Bitmesin (Konuk Oyuncu)
2014 – Çırağan Baskını (Ali Suavi)
2015 – Bir Deniz Hikayesi (Semih)
2018 – Kalbimdeki Deniz (İzak Wolowitz)
2019 – Tek Yürek
2019 – Kimse Bilmez (Manyak Nedim)
2020 – Ramo
2021 – Eşkıya (İshak)

Caner Kurtaran’ın İnstagram Hesabı

Caner Kurtaran resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmakta ve takipçiler ile sürekli olarak paylaşım yapmaktadır. Caner Kurtaran resmi instagram hesabında 124 gönderisi yer alırken 10,4 bini aşkın da takipcisi bulunmaktadır. Yer aldığı projeleri de sürekli olarak sosyal platform hesabında paylaşan oyuncumuzun resmin instagram hesabını yakında zamandan incelemek isteyen okurlarımız ve seyircilerimiz @canerkurtaran kullanıcı isimli hesaba bakabilirler.Caner Kurtaran'ın İnstagram Hesabı

Caner Kurtaran’ın Sevgilisi Var Mı? Evli Mi?

Caner Kurtaran ile ilgili en fazla merak edilen konulardan bir tanesi de sevgilisinin olup olmadığı oldu. Caner Kurtaran, Melek Küçük ile sevgilidir. Sevgililer gününde Caner Kurtaran sevgilisi Melek Küçük ile bir fotoğrafını paylaşmış ve ‘güzel kadınım güzel kalpli kadınım daha nice sevgililer günümüz birlikte sağlıkla aşkla olsun’ notunu düşmüştür.Caner Kurtaran'ın Sevgilisi Var Mı Evli Mi

Eşkıya (Edho) İshak Karakterinin Kıyafetleri

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olamaz dizisinde birden fazla karakterde de olduğu gibi İshak kişiliğinin kıyafetleri de bi hayli bi hayli merak konusu oldu. İshak kişiliği dizide yer almaya başladığında İshak kişiliğinin kıyafetlerini siz değerli okurlarımıza marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sunacağız. Sizlerin de Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olamaz dizisi İshak kişiliğinin kıyafetlerinden merak ettiğiniz parçalar olursa bölüm ve sahne ilgi ile birlikte aşağıda bulunan yorum bölümünden bizlere sorabilirsiniz.

Bu yazımızda da siz değerli okurlarımıza Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olamaz dizisinde bulunacak olan İshak kişiliğinden ve İshak kişiliğine hayat veren oyuncumuz Caner Kurtaran’dan söz etmek istedik. Sizlerin de konu ile ilgiliki fikir ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşmanızı beklemekteyiz. Ayrıca Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olamaz dizisinde yeni müdahil olan oyuncularımızı yakında zamandan incelemek adına Eşkıya (EDHO) Dizisine Yeni Gelen Oyuncular isimli konumuza da bakabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün