Diziler

Eşkiya Pınar kim? Gerçek Adı Nedir? Zeynep Elçin Kimdir?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Pınar Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Zeynep Elçin Kimdir?, arayışı içine giren okurlarımız için Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Pınar Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Zeynep Elçin Kimdir? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Pınar Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Zeynep Elçin Kimdir? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Pınar Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Zeynep Elçin Kimdir?

ATV ekranlarının en bi hayli beğeni alan dizilerinden olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da oyuncu transferleri de tıpkı dizideki heyecan gibi bitmek bilmiyor. Başarılı dizilerden olan ve seyredenler aracılığıyla her hafta meraklam beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine yeni bir kadın oyuncu dahil oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Alparslan’ın nasıl tedavi edileceğine yardımcı olmak ve onu yeniden ayağa kaldırmak için bir sağlık çalışanı vazifelendirildi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a gelen fizyoterapist, Alparslan’ı eskisi gibi ayağa kaldırmak için geldi. Alparslan’ı yeniden ayağa kaldırmak için elinden geleni yapmaya hazır olan fizyoterapist Pınar, seyredenlerin dikkatini çekti. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz fizyoterapist Pınar kimdir diye araştırılmaya başlandı. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz fizyoterapist Pınar kimdir? Gerçekte kimdir? Zeynep Elçin kimdir?

Başrollerinde usta oyuncuların olduğu ve seyredenler aracılığıyla büyük bir merakla izlenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da heyecan dorukta. Dizide Yunus Emre Yıldırımer’in oynadığı Alparslan kişiliği geçtiğimiz bölümlerde vurulmuştu. Silahlı çatışmada vurulan ve yaralanan hatta ölmesi beklenen Alparslan ölmedi. Çatışmada tükettiği kurşundan dolayı ölüp diziden çıkması beklenen Alparslan, hayata geri döndü. Lakin vurulan Alparslan hayatta olsa da eskisi gibi değildir. Yediği kurşunun etkisiyle artık yürüyemez ve yatağa mahkum hale gelmiştir. Kendisini hayattan soyutlayan ve yalnızca kızının babası olarak yaşamına devam edeceğini söyleyen Alparslan’a yardım gecikmedi. Alparslan’ın ayağa kalkacağına herkesin inancı tamdır. Alparslan’ı ayağa kaldırması için bir fizyoterapist tutarlar. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a gelen fizyoterapist, Alparslan’ın nasıl tedavi edileceğini yapmaya kararlıdır. EDHO fragmanda Alparslan’ın fizyoterapistini görenler gerçekte kim olduğunu, hangi oyuncu olduğunu araştırmaya başladı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Fizyoterapist Pınar kimdir? Zeynep Elçin kimdir?

Zeynep Elçin Kimdir?

Güzelliği ile seyredenleri etkilemeyi başaran ve şimdilerde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde oynamaya başlayan Zeynep Elçin, seyredenlerin aradığı isimlerden biri oldu. Zeynep Elçin’i ekranlarda görenler kim olduğunu, yaşını ve dizilerini düşünüyor. EDHO’da Pınar kişiliğini canlandıran Zeynep Elçin, 16 Şubat 1990 senesinde Gaziantep’te doğmuştur. İzleyenlerin 23-24 yaşında sandığı Zeynep Elçin aslında 31 yaşındadır. 30 yaşındaki Zeynep Elçin, duru güzelliği ile ekranların aranan yüzlerinden biri olmayı başarmıştır. Gaziantepli Zeynep Elçin, birden fazla dizide yer almıştır.

Şimdi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Pınar kişiliğini oynayan Zeynep Elçin, 2016 senesinde Göç Zamanı adlı dizide oynamıştır. Daha sonra Rüzgarın Kalbi, Kırlangıç Fırtınası, Savaşçı ve Kimse Bilmez adlı dizilerde rol almıştır. Kırlangıç Fırtınası dizisinde genç ülfet kişiliğine hayat veren Zeynep Elçin, başrol oyuncusu olarak dizide yer almıştır. Zeynep Elçin’in evli olup olmadığı ve sevgilisi var mı yok mu merak ediliyor. Zeynep Elçin bekardır, evli değildir. Ünlü oyuncunun bilinen bir sevgilisi yoktur.

Zeynep Elçin Rol Aldığı Diziler Nelerdir?

Göç Zamanı-Yardımcı Karakter
Rüzgarın Kalbi-Sibel-Yardımcı Karakter
Kırlangıç Fırtınası-Genç Ülfet-Başrol Oyuncusu
Savaşçı-Yıldız Bozok Türkmen-Yardımcı Karakter
Kimse Bilmez-Duygu Selvin-Başrol Oyuncusu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün