Biyografi

Esra Ersoy Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Esra Ersoy kimdir?, Esra Ersoy kaç yaşında?, Esra Ersoy evi nerede?, Esra Ersoy nerelidir? Esra Ersoy ev adresi?, Esra Ersoy kaç yaşında?, Esra Ersoy nerede oturuyor?, Esra Ersoy nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Esra Ersoy hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 21.Haziran.1985 senesinde doğan Esra Ersoy şu an için 36 yaşında ve Yengeç burcundandır. Esra Ersoy doğum yeri ise Mersin olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Model olarak devam ettirmektedir.

Esra Ersoy Kimdir? – Esra Ersoy Evi Nerede? – Esra Ersoy Nerede Oturuyor?

Esra Ersoy Kimdir?, evi nerede?

Meşhur Cicişler !

Esra Ersoy, 21 Haziran 1985 tarihinde Mersin‘de üç katlı bir villada doğmuştur. Kendisinden 4 yaş küçük Ceyda Ersoy adında kız kardeşi mevcuttur. İlkokul ve ortaokulu Mersin’de özel Toros Kolejinde ve Liseyi Mersin Sabancı Anadolu Lisesinde okuduktan sonra Ankara‘da Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünden mezun oldu . Mezun olduktan sonra bir dönem Ankara Laila’da Halkla ilişkiler müdürü olarak çalıştı.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi aldı.

2007 senesinde Sunuculuğunu Behzat Uygur ve Melike Güner’in yaptığı “Güzel ve Dahi” adlı yarışma programına katıldı. Programda yaptığı çılgınlıklar, erkeklere çektirdikleri dikkat çekince, dizi projeleri, TV programı sunuculukları, reklam oyunculukları art arda geldi.

Sosyal paylaşım platformu Twitter‘da ve YouTube‘da birbirinden seksi klipler ve fotoğraflar yayımladılar. Çoğu kez de yaptıkları projeler, aşkları ya da enteresan açıklamaları gündeme taşıdı onları.

Kardeşi Ceyda Ersoy ile beraber 2008 senesinde yapımcılığını Fatih Aksoy, yönetmenliğini Kartal Tibet’in yaptığı “Hayat Güzeldir” adlı dizi filmde Alp Kırşan, Cem Davran, Begüm Kütük, Merve Sevi ile birlikte oynadılar.

2009 senesinde Cine5’te yaptıkları bir programı açarken “Günaydın cicişler” deyiverdiler. Sonra Okan Bayülgen programında onlara takılırken hep “ciciş” dedi ve “ciciş” olarak kaldılar.

2012 senesinde TV8’de yayına giren ve çekimleri Kenya‘da yapılan Trophy Türk adlı yarışma programında yer almıştır. Burcu Çetinkaya ile birlikte Billur Kalkavan, Berksan Özer, Hale Caneroğlu, Ceyda Ersoy, Esra Ersoy, Zaza Enden, Leyla Bilginel, Şener Üşümezsoy, Ertem Şener, Serkan Tanırgan, Tuğba Özay ve Önder Bekensir ve Helin Avşar da yarışmacı ekip içindeydi.

2014 senesinde “Şipşak Anadolu” sinema filminde Cengiz Küçükayvaz, Erdal Tosun ile beraber oynadılar.

Filmleri ve Dizileri :
2014 – Şipşak Anadolu – Sinema Filmi
2011 – Ruffles Reklamı
2009-2010 – Neşeli Günler – Sunucu (Cine 5)
2009-2010 – Burger King Reklamları- Vodafone reklam filmi
2009 – Kandıramazsın Beni Tv Programı (Fox Tv)
2009 – Manga – Klip – Dünyanın Sonuna Doğmuşum
2008 – Çarkıfelek – Hostes (Kanal 1)
2008 – Hürriyet Emlak Reklam Filmi
2008 – Hayat Güzeldir – Dizi Film (ShowTv)
2007 – Güzel ve Dahi (yarışma) (ShowTv)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün