Eva Herzigova Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Eva Herzigova kimdir?, Eva Herzigova kaç yaşında?, Eva Herzigova evi nerede?, Eva Herzigova nerelidir? Eva Herzigova ev adresi?, Eva Herzigova kaç yaşında?, Eva Herzigova nerede oturuyor?, Eva Herzigova nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Eva Herzigova hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 10.Mart.1973 senesinde doğan Eva Herzigova şu an için 48 yaşında ve Balık burcundandır. Eva Herzigova doğum yeri ise Litvinov, Çek Cumhuriyeti olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Model olarak devam ettirmektedir.

Eva Herzigova Kimdir? – Eva Herzigova Evi Nerede? – Eva Herzigova Nerede Oturuyor?

Eva Herzigova Kimdir?, evi nerede?

Eva Herzigova, 1973 doğumlu, Çek asıllı top model ve oyuncu. Paris‘in ünlü model ajansı Madison tarafından keşfedilmesinin sonrasında kısa bir süre içinde Paris, Milano, New York gibi moda merkezlerinin en aranılan modeli halini aldı.

10 Mart 1973 tarihinde Çek Cumhuriyeti’nin kuzey bölümündeki dağlık bir kasaba olan Litvinov’da dünyaya, maden işçisi bir baba ve sektreter bir annenin çocuğu olarak gelen Eva, kariyerine 1989’da 16 yaşındayken Prag’da kazandığı bir modellik yarışmasıyla başladı.

Paris’e gelmesinden hemen sonra çok ünlü bir süper model olan Herzigova, 1992 senesinde, Guess Jeans reklamlarında boy gösterdiği ve Ellen von Unwerth’in çekimlerini yaptığı reklam kampanyasıyla model dünyasındaki yerini sağlamlaştırdı. “90’ların Marlyn’i” başlığıyla Marie Claire’e haber oldu. Victoria-s Secret markasının, “Sports Illustrated” kataloğu çekimlerine de çağırılan ve Temmuz1994’te Elle Dergisi’ne kapak olan Herzigova, Wonderbra reklamlarıyla ününe ün kattı.

Eylül1996’da Bon Jovi grubunun bateristi Tico Torres ile evlenen Herzigova, Haziran1998’de boşandı. 2000 senesinden beri Maverick Records’un CEO’su Guy Oseary ile ilişkisi olan Herzigova’nın son zamanlarda, televizyon sunucusu ve haberci Jeremy Clarkson ile yeni bir ilişkiye başladığı düşünülmekte.

Playboy Dergisi’nin 2004Ağustos sayısı için soyunan Herzigova, 2006 yılı Kış Olimpiyatları açılış töreninde Venüs oldu.

Beyaz perdeye, bir Jean-Marie Poire filmi olan ve Gerard Depardieu ile birlikte rol aldığı, 1995 yapımı, “Les Anges Guardiens” ile başlayan Herzigova, Ellen von Unwerth’in 1992 yapımı İnferno adlı TV filminde de oynadı. Herzigova bunun bunun yanında 1998’de “L’ Amico del Cuore“, 2000’de “Just for the Time Being” ve 2004’te de “Modigliani” filmlerinde rol aldı.

Çekçe dışında, Rusça, İngilizce ve Fransızca konuşabilen manken, Paris’te yaşamaktadır.

Ata binmek sinemaya gitmek ve Harley-Davidson motosikletini kullanmak gibi hobileri içerisinde, kilden çömlekler yapmak da bulunan Herzigova bir röportajında, kille oynarken gerçek dünya çapından uzaklaşarak kendini hayal gücüne teslim ettiğini ve bunun onu çok rahatlattığını açıkladı.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün