Diziler

Exxen Star Dizisi Yasemin Kimdir? (Melisa Şenolsun)

Exxen Star Dizisi Yasemin Kimdir? (Melisa Şenolsun)

Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Exxen Star Dizisi Yasemin Kimdir? (Melisa Şenolsun), bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Exxen Star Dizisi Yasemin Kimdir? (Melisa Şenolsun) ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Bu içerikte siz değerli okurlarımıza yakında zamanda Exxen’de yayın yaşamına başlayacak olan Star dizisinin başrol oyuncusu Yasemin’i yakında zamandan tanıtacağız. Exxen Star Dizisi Yasemin Kimdir?, Exxen Star Dizisi  Yasemin kişiliğinin gerçek adı bilgileri instagramı ile ilgili detaylar burada. Yapımcılığını BKM Film’in üstüne aldığı Star dizinin yönetmen koltuğunda Bertan Başaran oturmaktadır. Senaryosuyla oldukça büyük beğeni alan Star dizisi önümüzde ki günlerde Acun Ilıcalı’nın kurduğu Exxen isimli dijital platformda yayına girecektır. 8 bölüm olması hedeflenen Star dizisinin başrol oyuncusu da belli olmuştur. Hikaye, Star dizisinin başrolünde bulunan Yasemin kişiliği üzerinden ilerleyecektir. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Star dizisi Yasemin kimdir? Star dizisi Yasemin kişiliğine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve önceden bulunduğu dizileri sunacağız.

Star Dizisi Yasemin Karakteri Kimdir?

Yakında Exxen’de yayın yaşamına başlayacak olan Star dizisinin başrolünde bulunan Yasemin kişiliği, gündüzleri oyunculuk yapan geceleri ise seri katile dönüşen biridir. Yasemin, hayvanlara, çevreye zarar veren, kadınlara şiddet uygulayan bireylerin peşine takılan ve gizlice onları öldüren bir seri katildir. İşte Exxen Star Dizisi Yasemin Kimdir? sorusuna yanıt:Star Dizisi Yasemin Kimdir (Melisa Şenolsun)

Star Dizisi Yasemin Kimdir?

Yakında seyirci karşısına çıkacak olan Star dizisinin başrolünde bulunan Yasemin kişiliğine güzel oyuncumuz Melisa Şenolsun hayat verecektir. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Yasemin kişiliğine hayat veren oyuncumuz Melisa Şenolsun’u daha yakında zamandan tanıtacağız ve Melisa Şenolsun kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına en son hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi biçimde yanıtlamaya çalışacağız.

Melisa Şenolsun Kimdir?

24 yaşında ki genç oyuncumuz 24 Eylül 1996 senesinde İzmir de dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarında üniversite eğitim hayatına devam eden oyuncumuz önceden Uğur Mumcu Bornova Devlet Tiyatrosu’nda çalışmıştır. Kamera karşısına ilk defa 2015 senesinde yayına giren Tatlı Küçük Yalancılar dizisiyle geçen oyuncumuz Melisa Şenolsun ilk dizisi olmasına rağmen dizinin ana karakterlerinden biriydi. Hayat verdiği Hande kişiliğiyle dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz ardından Kiralık Aşk dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Birçok markanın da reklam yüzü olan Melisa Şenolsun, genç yaşına rağmen bir çok başarılı projeye imza atmıştır. Daha önce Babam ve Güzelliğin Portresi sinema filmlerinde boy gösteren oyuncumuz Melisa Şenolsun, bir çok ödüle de layık görülmüştür. Kamera karşısına en son 2020 senesinde Menajerimi Ara dizisinin 4. bölümüne konuk oyuncu olarak geçen Melisa Şenolsun yakında zamanda Exxen de başlayacak olan Star dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Melisa Şenolsun Yer Aldığı Diziler

2015 Tatlı Küçük Yalancılar – Hande
2015-2016 Kiralık Aşk – Sude İplikçi
2016-2017 Umuda Kepçe Vurulmaz – Ceren
2018 Nefes Nefese – Rüya Kıran
2019 Atiye – Cansu Özgürsoy / Elif Kurtiz
2020 Atiye 2
2020 Menajerimi Ara – Kendisi
2021 Star – Yasemin

Melisa Şenolsun Resmi İnstagram Hesabı

Güzel oyuncumuz Melisa Şenolsun sosyal platformyı aktif olarak kullanan isimlerin başında gelmektedir. Herkesin ilgiyle takip ettiği oyuncumuz resmi instagram hesabından sürekli olarak paylaşım yapmaktadır. İnstagramda 338 gönderisi ve 1,2 milyon takipçisi bulanan Melisa Şenolsun’un resmi instagram hesabı: @melisasenolsunMelisa Şenolsun Star Dizisinde Yasemin rolünde

Melisa Şenolsun Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz halen 24 yaşındadır ve evli değildir. Daha önce kendi gibi oyuncu olan Mehmet Ozan Dolunay ile ortalama olarak üç buçuk senedir bir ilişki yaşamıştır. Çift ardından anlaşamayarak 2019 senesinde yollarını ayırmıştır. Güzel oyuncumuz Melisa Şenolsun 2020 senesinde Umut Evirgen ile bir ilişkiye başlamıştır ve çiftin şuan güzel bir birliktelikleri mevcuttur.

Star Dizisi Yasemin – Melisa Şenolsun Kıyafetleri Elbiseleri

Yeteneğinin bunun yanında güzelliğiyle de herkesin dikkatini çeken oyuncumuz üslubuyla da merak konusu olmaktadır. Kusursuz fiziği ile giydiği herşeyin yakıştığı birisi olan Melisa Şenolsun takipçileri de oyuncumuzun giydiği kıyafetleri ve kullandığı aksesuarları merak edip araştırmaktadır. Bizde siz değerli okurlarımız için önümüzdeki günlerde güzel oyuncumuzun özel yaşamında ve Star diziside giydiği tüm kıyafetleri ve kullandığı aksesuarları önümüzdeki günlerde marka ve fiyat altını çizerek geniş bir şekilde bir biçimde sayfamızdan sunacağız.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza yakında zamanda Exxen isimli dijital platformda başlayacak olan Star dizisinin başrolünde bulunan Yasemin kişiliğini ve bu karaktere hayat veren oyuncumuz Melisa Şenolsun’u yakında zamandan tanıttık. Sizlerde konu ile ilgili merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Melisa Şenolsun Star Dizisinde Yasemin rolünde oynayacak. Exxen Star Dizisi oyuncu kadrosu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu