Bilgi

Ezgi Mola’ya Özür Dile Diyen Avukata Cevap Geldi!

Ezgi Mola’ya Özür Dile Diyen Avukata Cevap Geldi!, arayışı içine giren okurlarımız için Ezgi Mola’ya Özür Dile Diyen Avukata Cevap Geldi! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Ezgi Mola’ya Özür Dile Diyen Avukata Cevap Geldi! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Ezgi Mola’ya Özür Dile Diyen Avukata Cevap Geldi!

Başarılı oyuncu Ezgi ‘yaMola, tecavüz ile suçlanan Musa Orhan’a tecavüzcü dediği gerekçesiyle kişiyin avukatı aracılığıyla dava açılmıştı. Musa Orhan’ın avukatının özür dile teklifine Ezgi Mola’dan ayar gibi yanıt!

Uzman çavuş Musa Orhan, İpek Er’e tecavüz ile suçlanmış ve genç kızın intiharına sebeb olduğu haberleri ile gündem olmuştu. Olayın medyaya yansımasının ardından Musa Orhan’a sosyal platform birden fazla kişi tepkisiz kalmıştı.

Onlardan bir diğeride ünlü oyuncu Ezgi Mola’ydı. Orhan’ın avukatı da bunu fırsat bilerek Ezgi Mola’veyava açmıştı. Ezgi Mola ile ilgili 2 yıl 4 aya kadar hapis istemi istenmişti! Ezgi Mola, Musa Orhan’ın özür dile teklifini reddetti.

Hakaret suçunun uzlaşmaya tabi suçlar kapsamı içinde olması durumu sebebiyle savcılık, dosyayı uzlaştırma bürosuna gönderdi. Taraflar arandı ve uzlaşıp uzlaşmayacakları soruldu. Orhan’ın avukatı, enteresan bir biçimde “Mola özür mesajı yayınlasın” dedi. Ezgi Mola’da bu teklifi reddetti.

Ezgi Mola’nın, ifadesinde şu ifadelere yer verildi;

“Kadına şiddetin, ölümleri, istismarların art arda gerçekleştiği o zamanda tam da Twitter gündeminin en üst saatleri civarında bulunan (Twitter tabiri ile trend topic olan) “Musa Orhan tutuklansın” etiketiyle tüm kadına şiddet hadiselerina genel tepkimi her hassas insan gibi verdim. Ben şikayetçiyi ne tanırım ne da kişiyina bir kastım olabilir. Göz önünde olan biri olduğum için hassaslığımı gösterme fikriyle genel düşüncesimi ve tepkimi ortaya koydum.” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün