Kamu ve Özel İş İlanları

Fatih Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Fatih Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021, Memur alımı, kamu ve özel iş ilanları bölümümüzde Fatih Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021 başlığı altında iş ilanını paylaşmak istedik. Fatih Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021 ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Fatih Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Fatih Belediyesi Personel Alımı

Fatih Belediye Başkanlığı bünyesinde, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, gösterilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla Zabıta Memuru alımı yapılacaktır.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI:
İlan edilen memur kadrolarına atanmak için başvuracak adayların, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48’inci maddesinin (A) fıkrasında gösterilen aşağıdaki genel şartlara sahip olmaları gerekmektedir;
a) Türk vatandaşı olmak,
b) Kamu haklarından mahrum olmamak,
c) Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde gösterilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl yahut daha fazla süreyle hapis cezasına veya affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, görevi kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama yahut kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak,
d) Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi olmamak yahut askerlik çağına gelmemiş bulunmak veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş yahut yedek sınıfa geçirilmiş olmak,
e) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı yahut bedensel engeli olmamak,
f) İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak,

Detaylı bilgi için Tıklayın!!.

Fatih Belediyesi Personel Alımı

8 Mart 1984 senesinde yapılan bir düzenlemeyle İstanbul’un, Büyükşehir Belediyesi’ne dönüştürülmesiyle ilçe olan Fatih, 29 Mart 2009 tarihinde belediyecilik kanununda yapılan düzenleme ile Eminönü ilçesiyle birleştirilmiş ve “Fatih” adı altında tek bir ilçeye dönüştürülmüştür.

Kaynakları akıllı ve verimli kullanıp, paydaşlarla işbirliğini kuvvetli tutarak, insana, şehre, bilgiye yatırım yapma misyonun taşıyan Fatih Belediyesi, vatandaşlarına sağladığı hizmetin değerini sürekli olarak iyileştirip, Fatih ilçesini sürekli olarak yaşanabilir şehirde dönüştürerek toplumsal, çevresel, ekonomik sürdürülebilirlik sağlamak adına yatırımlar yapmaktadır.

Bu yatırımlar kapsamı içinde şeffaflık, hesap verilebilirlik, katılımcılık, hukukun üstünlüğü, etkinlik, eşitlik gibi ilkelere bağlı kalarak çalışmalarını sürdüren kurumun kadrosuna çok sayıda işinde uzman deneyimsiz personel alımı yapacağı öngörülmektedir.

Fatih Belediyesi Personel Alımı

Fatih Belediyesi Personel Alımı

Fatih Belediyesi İşçi Alımı

Fatih’i sürekli olarak gelişen, güzelleşen ve yaşanabilir bir ilçe olarak yaratabilmek için, katılımcı fikir ve değerlere önem veren Fatih Belediyesi’nin kadrosuna memur alımından çok işçi alımı yapacağı tahmin edilmektedir.

Kadrosuna alacağı işçileri destek hizmetleri, fen işleri, bilgi işlem, temizlik işleri, park ve bahçeler müdürlüklerinde istihdam etmesi beklenen kurumun bu işçilerine 08.00 ile 17.00 saatleri içinde mesai uygulayacağı öngörülmektedir.

Fatih Belediyesi Memur Alımı

Fatih Belediyesi memur alımı yapacağı zaman, hangi bölümlerde alım gerçekleşeceği en fazla araştırılan konuların başında geliyor. Çoğu belediyede olduğu gibi, mühendis, evrak memuru, güvenlik görevlisi, elektrik teknikeri, beden işçileri ve temizlik işçileri en fazla alım yapılan bölümler olarak göze çarpıyor.

Açılan kadroları değerlendirmek için önceden tecrübeniz olan bölüme başvuru yapmanız sizin avantajınıza olacaktır. Fatih Belediyesi memur alımlarında kadro ve pozisyon açıklamalarını belediyenin resmi web sayfasından gözlemleyebilirsiniz.

Fatih Belediyesi İş İlanları

Tarih, kültür, insan, mekân boyutunda sürekli olarak yaşanabilir bir ilçe olan Fatih İlçesinde insan, sosyal yaşam, tarih ve kültür, turizm, ekonomi gibi kilit alanlarda operasyonel müthişliği tam belediyecilik hizmeti vermek hedefiyle kadrosuna çok sayıda personel alımı yapacak olan Fatih Belediyesi, internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayarak personel alımı aşamalarını yürütecek.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Fatih Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Fatih Belediyesi bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşların belediyenin resmi internet sitesi üzerinden yayına girecek olan iş ilanlarını takip etmeleri ve çalışmak istedikleri birim için kadro açılınca iş başvuru formunu doldurarak başvurularını gerçekleştirmeleri veya İşkur bürolarına cv ile birlikte giderek ön başvurularını yapmaları gerekmektedir.

İşkur yetkilileri ve Fatih Belediyesi insan kaynakları aracılığıyla değerlendirilecek olan ve başvuruları olumlu görülen adaylar mülakata alınmakta ve mülakatı da başarı ile tamamlayan adaylar için işe alım süreci başlatılmaktadır.

Bilgi için Tıklayın!!.

Güncel Fatih iş ilanları;

 • Kasiyer (Fatih)
 • Fatih Bölgesi CarrefourSA Market Görevlileri
 • Resepsiyonist
 • Pastane Şefi
 • Cam Temizlik personeli
 • Öğretmen
 • Sınıf Öğretmeni
 • Stajyer (Lise/Üniversite)
 • Meydancı
 • Kat Hizmetleri Görevlisi
 • Bellboy

Ek olarak Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinden de fatih iş ilanlarına bakabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün