Biyografi

Fatma Sibel Yüksek Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Fatma Sibel Yüksek kimdir?, Fatma Sibel Yüksek kaç yaşında?, Fatma Sibel Yüksek evi nerede?, Fatma Sibel Yüksek nerelidir? Fatma Sibel Yüksek ev adresi?, Fatma Sibel Yüksek kaç yaşında?, Fatma Sibel Yüksek nerede oturuyor?, Fatma Sibel Yüksek nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Fatma Sibel Yüksek hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1977 senesinde doğan Fatma Sibel Yüksek şu an için 44 yaşında ve burcundandır. Fatma Sibel Yüksek doğum yeri ise olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise GazeteciYazar olarak devam ettirmektedir.

Fatma Sibel Yüksek Kimdir? – Fatma Sibel Yüksek Evi Nerede? – Fatma Sibel Yüksek Nerede Oturuyor?

Fatma Sibel Yüksek Kimdir?, evi nerede?

Fatma Sibel Yüksek, 1977 senesinde doğmuştur. Ankara Üniversitesi Edebiyat fakültesinden 1999 senesinde mezun oldu.

Fatma Sibel Yüksek, gazeteciliğe 1996 senesinde Ankara‘da başladı. sırasıyla Yeni Şafak, Sabah, Radikal ve Star gazetelerinde Başbakanlık muhabiri olarak görev yaptı. Daha sonra Bursa Kent gazetesinde (kentgazete.com) günlük yazılar yazdı. yurdumacanfeda.com sitesinde günlük yazılar yazdı.

Ergenekon davasında 2008 senesinde “acikistihbarat.com” sitesinin sahibi olan tutuklu yargılanan nişanlısı Halil Behiç Gürcihan ile 11 Temmuz 2009 tarihinde evlendi.

Fatma Sibel Yüksek, acikistihbarat com’da siyaset yazıları yazmaktadır.

Kitapları :
2013 – Tayyip Erdoğan’ı Okuma Sanatı
2007 – Başbakanlığın Bilinmeyenleri

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün