Fazilet Hanım ve Kızları Yeni Sezon Gelen Ayrılan Oyuncular Kimler?

Fazilet Hanım ve Kızları Yeni Sezon Gelen Ayrılan Oyuncular Kimler?, Dizi haberleri kategorimizde Fazilet Hanım ve Kızları Yeni Sezon Gelen Ayrılan Oyuncular Kimler? ile arayışlarınızı geniş bir şekilde bir biçimde yanıtlandıracağız. Paylaşımımızın  detay bölümünde yanıt aradığınız Fazilet Hanım ve Kızları Yeni Sezon Gelen Ayrılan Oyuncular Kimler? sorusunu geniş bir biçimde açıklamaya çalıştık

Fazilet Hanım ve Kızları Yeni Sezon Gelen Ayrılan Oyuncular Kimler?

Star tv de başladığı ekran macerasına 2. sezonu ile devam edecek olan Fazilet Hanım ve Kızları Yeni Sezon Gelen oyuncular kimler giden Ayrılan Oyuncular Kimler? diye meraklı sorular geliyor bizlerde bilgilerimiz içerisinde bunlara yanıtlar verelim istedik.

Oldukça değişik bir konusu olan bir dizi bi hayli igi çekici bulunmuş fakat inişli çıkışlı bir reyting grafiği oluşmuştu. Özellikle Azerbaycanda ve farklı Türk cografyalarında alakayla izlenen Fazilet Hanım ve Kızları Yeni Sezon Gelen oyuncular kimler diziden giden Ayrılan Oyuncular varmı gibi sorular geldiği için bizde yeni bir içerikle bunları duyuralım istedik.

Dizi ile alakalı aslında ilk haber oyunculardan önce yönetmen ile ilgili. Sevilen diziyi geçtiğimiz sezon Murat Saraçoğlu çekiyordu. Yapımcı ile anlaşamayan yönetmen görevi bırakınca yeni bir yönetmen ile anlaşma yoluna gidildi. Saraçoğlu’nun yerine son kez ‘Kördüğüm’ dizisi yönetmiş olan Gökçen Usta geldi. Dizinin teknik ekibi de baştan aşağı değişti. Lakin oyunculardan herhangi bir değişiklik şuan için yok.

Fazilet Hanım ve Kızları Yeni Sezon Çekimleri: Star TV’nin bi hayli beğeni alan dizisi ‘Fazilet Hanım ve Kızları’nın 2. sezon çekimleri de 14 ağustos pazartesi saygınlığıyla başlamış oldu, star tv için yeni sezon çekimlerine başlayan ekip bi hayli keyifliydi. Yapımcılığını Avşar Film’in üstüne aldığı, başrollerinde Nazan Kesal, Deniz Baysal, Afra Saraçoğlu, Mahir Günşıray, Çağlar Ertuğrul, Hazal Türesan, Tolga Güleç, İdris Nebi Taşkan ve Alp Navruz’un olduğu dizinin 2. sezon çekimleri bugün itibariyle başladı.

‘Fazilet Hanım ve Kızları’ yeni sezonuyla Eylül’de Star TV’de! Sizde dizi ile alakalı yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler..
Fazilet Hanım ve Kızları Yeni Sezon fragmanı çıkınca buraya ekleyeceğiz..

[wpcc-iframe width=”500″ height=”281″ src=”https://www.youtube.com/embed/i875UQssN6I?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”autoplay; encrypted-media” allowfullscreen]

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker