Biyografi

Ferhan Tülmen Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Ferhan Tülmen kimdir?, Ferhan Tülmen kaç yaşında?, Ferhan Tülmen evi nerede?, Ferhan Tülmen nerelidir? Ferhan Tülmen ev adresi?, Ferhan Tülmen kaç yaşında?, Ferhan Tülmen nerede oturuyor?, Ferhan Tülmen nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Ferhan Tülmen hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 20.Mayıs.1988 senesinde doğan Ferhan Tülmen şu an için 33 yaşında ve Boğa burcundandır. Ferhan Tülmen doğum yeri ise İstanbul olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise TV sunucusu olarak devam ettirmektedir.

Ferhan Tülmen Kimdir? – Ferhan Tülmen Evi Nerede? – Ferhan Tülmen Nerede Oturuyor?

Ferhan Tülmen Kimdir?, evi nerede?

Sacit Aslan ve Erol Köse‘nin yorumlarıyla ekrana gelen “Her Şeyi Konuşalım” isimli programda görev yaptı.

Ferhan Tülmen, 21 Mayıs 1988 tarihinde İstanbul‘da doğmuştur. Fenerbahçe Lisesi’ni bitirdikten sonra Maltepe Üniversitesi Radyo Televizyon Programcılığı bölümünden mezun oldu.

Ferhan Tülmen, Maltepe Üniversitesi Radyo Televizyon Programcılığı bölümünde okurken 2007 senesinden beri Maltepe Üniversitesi kanalında haber yazarak sunumlar yaptı. Bunun hemen sonrasında 1 yıl boyunca Trt’de muhabirlik yaptı.

Daha sonra da Türkiye’nin en başarılı yapım şirketlerinden bir tanesi olan Med Yapım’ın editör ekibinde görev alan Ferhan bu zaman içinde Türkiye’nin yarışma denilince ilk aklına gelen yarışması olan sunuculuğunu Mehmet Ali Erbil’in yaptığı Çarkıfelek‘te yer almaya başladı. 8 ay boyunca Çarkıfelek’in formatının en renkli kısımlarından biri olan gezici sunuculuk görevini üstlenen Ferhan sonrasında Şaşırtmali’de görev aldı ve yine yurt gezilerini sürdürerek 1 ay boyunca Karadeniz’den renkli anları paylaştı.

Ardından 2010 senesinde Okan Karacan İle Birlikte ShowMax‘te Max Life Programını Sunmaya Başladı.

Daha sonra son dönemin en fazla konuşulan ve bi hayli beğeni alan yarışması “Bak Şu Duvara” yarışmasını Behzat Uygur ile birlikte sunmaya başladı. Yaklaşık 3 ay kadar sunuculuk yaptıktan sonra Çarkıfelek‘e geri döndü Çarkıfelek’in bitmesinin sonrasında ortalama 2 ay kadar Star Tv ekranlarında Sevgili Dünürüm’ü sundu.

2014 senesinin yazında TVEm’de “Ferhan Tülmen’le Tatil Günlüğü” adlı programı sundu.

2015 senesinde TRT’de TRT Müzik kanalında yayına giren “Bil Bakalım” adlı müzik, kültür ve keyifli yarışma programını hafta içi her gün 11.45 ve 16.15 de TRT Müzik ekranlarında seyirci ile bir araya getirdi.

Ferhan Tülmen, 2016 yılbaşından beri EmTv’nin “Haftasonu Magazin” adlı programını sunmaya başladı.

2016 senesinin Şubat ayından beri her sabah 08:45’de TVEm‘de Ferhan Tülmen‘in moderatörlüğü; Sacit Aslan ve Erol Köse‘nin yorumlarıyla ekrana gelen “Her Şeyi Konuşalım” isimli programda görev yaptı.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu