Firuzhan Kanatlı Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Firuzhan Kanatlı kimdir?, Firuzhan Kanatlı kaç yaşında?, Firuzhan Kanatlı evi nerede?, Firuzhan Kanatlı nerelidir? Firuzhan Kanatlı ev adresi?, Firuzhan Kanatlı kaç yaşında?, Firuzhan Kanatlı nerede oturuyor?, Firuzhan Kanatlı nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Firuzhan Kanatlı hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1964 senesinde doğan Firuzhan Kanatlı şu an için 57 yaşında ve burcundandır. Firuzhan Kanatlı doğum yeri ise Eskişehir olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise İş adamı olarak devam ettirmektedir.

Firuzhan Kanatlı Kimdir? – Firuzhan Kanatlı Evi Nerede? – Firuzhan Kanatlı Nerede Oturuyor?

Firuzhan Kanatlı Kimdir?, evi nerede?

ETİ Gıda ve ETİ Makine Yönetim Kurulu Başkanıdır.

Firuzhan Kanatlı, 1964 senesinde Eskişehir‘de doğmuştur. Tam adı Ahmet Firuzhan Kanatlı’dır. Babası ETİ Şirketler Grubu Onursal Başkanı Firuz Kanatlı, annesi Gülay Kanatlı’dır. Gülden ve Aydan adlarında iki kız kardeşi mevcuttur. Galatasaray Lisesi‘ndeki orta ve lise öğreniminden sonra, yüksek öğrenim için İngiltere‘ye giderek (American University in London) AUL Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu.

Firuzhan Kanatlı, 1989 senesinde ETİ Gıda’nın Grup Merkezi’nde çalışmaya başladı. 1991 senesinde Grup Başkan Yardımcısı, askerlik sonrası ise grup satın almalarından sorumlu Başkan Yardımcısı oldu. 1999 senesinde Tam Gıda’nın Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı ve ETİ Şirketler Grubu Yönetim Konseyi Başkan Yardımcılığı görevlerini yürüttü.

2004 senesinde aile şirketi Sarp Havacılık ve Lojistik AŞ’yi kurdu. 2006 senesinde yeniden yapılanma kapsamı içinde ETİ Makine hariç, tüm grup şirketlerinin yönetim kurulu başkanlığı görevine getirildi.

Firuzhan Kanatlı, 1994 senesinde Eskişehir Atlı Spor Kulubü’nü kurdu, 2002 yılına kadar faal olarak sporculukla uğraştı.

Eskişehir Sanayi Odası Meclis Üyeliği yaptı. Halen TÜSİAD‘ın, Galatasaray Spor Kulübü Kongre ve Eskişehir Galatasaraylılar Derneği’nin üyesidir.

ETİ Gıda ve ETİ Makine Yönetim Kurulu Başkanıdır.
Kaynak:Bilgisayfam.net

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker