Bilgi

Flash Tv Kanalın Sahibi Kim? Neden Kapanmıştı? Geri Dönüyor! Halaylar Hazır!

Flash Tv Kanalın Sahibi Kim? Neden Kapanmıştı? Geri Dönüyor! Halaylar Hazır!, arayışı içine giren okurlarımız için Flash Tv Kanalın Sahibi Kim? Neden Kapanmıştı? Geri Dönüyor! Halaylar Hazır! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Flash Tv Kanalın Sahibi Kim? Neden Kapanmıştı? Geri Dönüyor! Halaylar Hazır! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Flash Tv Kanalın Sahibi Kim? Neden Kapanmıştı? Geri Dönüyor! Halaylar Hazır!

Ekranların her gündemde halay çekmesi ile ünlü kanalı Flash Tv yayın yaşamına geri dönüyor! Flash Tv’nin dönüş haber sosyal platformda “Halay mendilleri hazır” olarak yorumlandı.

2019 senesinde yayın yaşamına son veren Flash Tv’nin yeniden yayına hazırlandığı bilgisi verildi. Flash Tv kanalının sahibi işadamı Ömer Göktuğ açıklamasında Temmuz ayında Flash Tv’nin yayına hazır bulunacağı altı çizildi.

Eğlenceli türkü programları ile ünlü olan Flash Tv’nin yine eski imajında bulunacağı bilgisine ulaşıldı.

FLASH TV NEDEN YAYIN HAYATINA SON VERMİŞTİ?

Flash TV yayın yaşamına son vermeden önce hükümet aracılığıyla baskı gördüğünü açıklamıştı.

Flash TV ekran karartmadan önce yapıtığı bilgilendirmede şu ifadelere yer vermişti;

“Uzun süredir yaşadığımız ve artık çekilmez hale gelen baskılar sebebiyle bir süre sesimizi kısıyoruz. İktidar sahiplerinin hukuk tanımaz uygulamaları, idari ve siyasi baskılar dayanılmaz hal aldı. Tüm çalışanlarımızın ve paydaşlarımızın zarar görmesini önlemek ve 28 yıllık televizyonculuk tarihimize gölge düşürmemek için yayınlarımıza bir süre ara vermek kararımızı kamuoyuna açıklamaruz.”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün