Diziler

Fox Bombayı Patlattı! Savaşçı Başlıyor! Sen Çal Kapımı Yayından Kaldırıldı! Kanal Bu Sefer SÇK Ayıp Etti!

Fox Bombayı Patlattı! Savaşçı Başlıyor! Sen Çal Kapımı Yayından Kaldırıldı! Kanal Bu Sefer SÇK Ayıp Etti!, arayışı içine giren okurlarımız için Fox Bombayı Patlattı! Savaşçı Başlıyor! Sen Çal Kapımı Yayından Kaldırıldı! Kanal Bu Sefer SÇK Ayıp Etti! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Fox Bombayı Patlattı! Savaşçı Başlıyor! Sen Çal Kapımı Yayından Kaldırıldı! Kanal Bu Sefer SÇK Ayıp Etti! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Fox Bombayı Patlattı! Savaşçı Başlıyor! Sen Çal Kapımı Yayından Kaldırıldı! Kanal Bu Sefer SÇK Ayıp Etti!

Ve Savaşçı başlıyor! Fox Tv adeta arap saçına döndürdüğü Savaşçı dizisinin yayın tarihli fragmanını verdi! Sen Çal Kapımı dizisinin hayranları şokta! Fox bu sefer de Sen Çal Kapımı dizisine saygısızlık yaptı!

FOX TV 7 günü de dolu olması sebebiyle Savaşçı dizisini bir türlü başlatmamış ve yapım şirketi ile Savaşçı oyuncuları içinde kriz çıkmıştı. Açılan tek gününü de Masumiyet dizini koyan Fox Tv’de Savaşçı krizi çıkmıştı.

Savaşçı dizisi aylar geçmesine rağmen bir türlü yayın tarihi açıklanmamıştı. İlan365 olarak Savaşçı dizisinin yaz sezonuna kadar bekletileceğini ve sezon finali yapacak bir dizinin yerine konulacağının haberini önceden vermiştik. Öyle de oldu!

Bu Cumartesi başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bursin’in olduğu Sen Çal Kapımı dizisinin sezon final bölümü yayına girmesi beklenirken Fox ani bir kararla diziyi yayından çekti. Fox açıklamada “Koronavirüs sebebiyle haftaya yayına girecek” demişti fakat bugün Savaşçı dizisinin fragmanı gelince akıllar karıştı.

SAYGISIZLIK DEVAM EDİYOR!

Bu sezon Berk Oktay’ın tartışmalı bir biçimde ayrıldığı ve kadrosuna Tamer Karadağlı ve Yeşilçam’ın unutulmaz jönü Ediz Hun’u katan Savaşçı yeni bölümleri merakla bekleniyordu. Lakin Savaşçı dizisinin başlaması da kriz yarattı! Fox bu seferde ekranların dram, acıtasyon içermeyen tek romantik komedisi tek yüzleri güldüren iç açıcı dizisi Sen Çal Kapımı dizisine ayıp etti.

BU SEFER DE SEN ÇAL KAPIMI DİZİSİNE SAYGISIZLIK

Savaşçı dizisinin yayın günü Cumartesi seçilmiş fakat Sen Çal Kapımı dizisinin sezon finali yapılmasının ardından yayınlanacağı bekleniyordu. Fox Savaşçı dizisinin takipçilerinin tepkileri sebebiyle bu sefer de Sen Çal Kapımı dizisine ayıp etti!

Fox’un Cumartesi akşamları reytinglere bakıp Sen Çal Kapımı dizisini gelecek sezon sürüp sürmeyeceğine karar vereceği de iddialar içinde.  Yurt dışı izlenme oranları ve sosyal platformda çok kuvvetli olan Sen Çal Kapımı bundan dolayı şuan için bitirmeyen Fox Tv, reytingler sebebiyle SÇK dizisinin fişini elinde tutuyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün