Biyografi

FOX TV’de yer yerinden oynadı! Şef Akademi jürileri birbirine girdi, ego savaşları başladı

FOX TV’de yer yerinden oynadı! Şef Akademi jürileri birbirine girdi, ego savaşları başladı, arayışı içine giren okurlarımız için FOX TV’de yer yerinden oynadı! Şef Akademi jürileri birbirine girdi, ego savaşları başladı ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız FOX TV’de yer yerinden oynadı! Şef Akademi jürileri birbirine girdi, ego savaşları başladı sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

FOX TV’de yer yerinden oynadı! Şef Akademi jürileri birbirine girdi, ego savaşları başladı

Fox TV ekranlarında yayına giren Şef Akademi yarışması kısa zaman zarfında seyircilerin beğenisini kazanmayı başarmıştı. Ünlü şeflerin yönettiği yarışma programı biraz Master Chef yarışmasına benzetirse de seyirciler beğenmişti. Lakin FOX TV’de Şef Akademi müsabakasında yer yerinden oynadı. Yarışmanın jürileri birbirine girdi her an ayrılıklar gelebilir.

Acun resmen biletini kesti! Kırmızı Oda'dan kovulan oyuncu, sosyal platformda büyük yankı uyandırdı

Acun resmen biletini kesti! Kırmızı Oda’dan kovulan oyuncu, sosyal platformda büyük yankı uyandırdı

FOX TV ekranlarında haftada 4 gün boyunca yayına giren Şef Akademi müsabakasında sular durulmuyor. Birbirinden iddialı şeflerin mücadele ettiği yarışmada Türkiye’nin en ünlü şefleri de jüri kullanıcı hesabı yapıyor. Lakin yarışmada birbirinden kıymetli şeflerin olması kavgaları ve tartışmaları da bununla birlikte getiriyor. Peki Şef Akademi müsabakasında neler oluyor? Şef Akademi yarışmasının jüri üyeleri kimler?

fox-tvde-yer-yerinden-oynadi-sef-akademi-jurileri-birbirine-girdi-ego-savaslari-basladi-1

ŞEF AKADEMİ JÜRİ ÜYELERİ KİMLER?

FOX TV’de yeni başlayan yarışma programı Şef Akademi’nin sunuculuğunu Öykü Serter üstleniyor. Türkiye’nin en ünlü şeflerinden bir araya gelen jüri üyeleri ile dikkat çeken yarışma programında özellikle iddialı Şef adaylarının Mücadelesi ekran başında tutuyor. Şef akademi jüri üyeleri ise Arda Türkmen, Ayhan Sicimoğlu ve Ali Ronay.

ŞEF AKADEMİ HANGİ GÜNLER YAYINLANIYOR?

FOX TV’nin yeni yarışma programı Şef Akademi pazartesi salı perşembe ve cumartesi akşamları ekrana geliyor. Saat 20.00’de başlayan Şef Akademi müsabakasında şu anda eleme turları yapılıyor. Öykü Serter’in sunumuyla ekranlara gelen program ilk bölümünden bu yana seyircilerin dikkatini çekti ve şu anda da en fazla izlenen yarışma programları içinde yer alıyor.

fox-tvde-yer-yerinden-oynadi-sef-akademi-jurileri-birbirine-girdi-ego-savaslari-basladi-3

YENİ BÖLÜMDE JÜRİ ÜYELERİ ARASINDA KAVGA

Şef Akademi yarışmasının bu akşam ekranlara gelecek yeni bölüm fragman daha yayınlandı. Lakin yeni bölümde Ayhan Sicimoğlu ve Arda Türkmen içinde bir yarışmacı nedeni ile kavga çıkıyor. Sosyal medya aracında da büyük ses getiren görüntüler ardından özellikle sosyal platform kullanıcıları Türkiye’nin en ünlü şeflerinin bir araya gelmesi ile birlikte yarışmada ego savaşlarında başladığını konuşuyor. İki Şef aralarında bir yarışmacı sebebiyle atışırken sorunun çözülüp çözülmediğini ise yeni bölüm yayınlandıktan sonra belli olacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün