Diziler

FOX’un sevilen dizisinden izleyicileri kahredecek haber! Oyuncular grevde, final yaklaşıyor

FOX’un bi hayli beğeni alan dizisinden seyircileri kahredecek haber! Oyuncular grevde, final yaklaşıyor, arayışı içine giren okurlarımız için FOX’un bi hayli beğeni alan dizisinden seyircileri kahredecek haber! Oyuncular grevde, final yaklaşıyor ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız FOX’un bi hayli beğeni alan dizisinden seyircileri kahredecek haber! Oyuncular grevde, final yaklaşıyor sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

FOX’un bi hayli beğeni alan dizisinden seyircileri kahredecek haber! Oyuncular grevde, final yaklaşıyor

Sen Çal Kapımı başlamadan final tarihi açılandı! Hande Erçel kanalı ve yapımcıyı zora soktu!

Sen Çal Kapımı başlamadan final tarihi açılandı! Hande Erçel kanalı ve yapımcıyı zora soktu!

Fox TV ekranlarında bu sezon bir çok iddialı dizi final yaparak ekranlara veda etmişti. Geniş seyirci kitlelerine ulaşmasına rağmen kanal ve yapım içinde çıkan krizler, bunun yanı sıra oyuncuların ödemelerini alamaması dizilerin sonunu getirdi. Fox TV ekranlarında yayına giren ve çok bi hayli beğeni alan bir diziden daha her an final haberi gelebilir. Özellikle bu dizinin final yapması seyircileri bir hayli üzecek gibi görünmekte. Peki FOX TV’de hangi dizi de kriz var? Hangi dizi oyuncuların ödemelerini alamaması sebebiyle çekilemiyor?

İddialı dizide ödeme krizi sürdürmekte

FOX TV ekranlarında ilk bölümü ile 2017 senesinde yayına giren ve 4 sezondan bu yana reyting rekorları kıran Savaşçı dizisi geçtiğimiz sezon yaşanan ödeme krizi ardından uzun süre boyunca ara vermiş ve Ocak ayında yeniden ekranlara dönmüştü. Savaşçı dizisi ekrana döner dönmez yeni kriz haberleri de gelmeye başladı. Dizide ilk kriz Tamer Karadağlı ve Fox TV içinde yaşandı. Tamer Karadağlı dizinin yayın tarihini kanaldan önce açıklayınca tepki çekti ve ardından açıklamasını geri almak zorunda kaldı. Çok geçmeden de Tamer Karadağlı’nın Savaşçı dizisinden ayrılık haberi geldi. Lakin dizide tek ayrılık bu olmayacak gibi görünmekte.

foxun-bi hayli beğeni alan-dizisinden-seyircileri-kahredecek-haber-oyuncular-grevde-final-yaklasiyor-3

Ödeme alamayan oyuncular greve gidiyor

Savaşçı dizisinden gelen son haber kanallarına göre geçtiğimiz sezon yaşanan ödeme krizi bu sezonda sürdürmekte. İddiaya göre yapımcı limon filmden ödemesini alamayan çok sayıda oyuncu diziden ayrılmayı düşünüyor. Geçen sezonda benzer sorunlar yaşanmış hatta dizinin başrol oyuncuları bile diziye veda etmişti. Yepyeni kadro ile bu sezon yeniden Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan savaşçı dizisi reyting listesinde de istediğini bulamadı. İzleyicilerden eskisi gibi ilgiyi göremeyen dizinin yapımcısı da maddi anlamda krizi yaşıyor ve bu durum oyunculara, set çalışanlarına yansıyor.

foxun-bi hayli beğeni alan-dizisinden-seyircileri-kahredecek-haber-oyuncular-grevde-final-yaklasiyor-3-1

Savaşçı Yeni bölüm çekimleri durdu mu?

Magazin kulislerinde dolaşan iddialara göre Savaşçı dizisi oyuncuları ödemelerini alamadıkları gerekçesiyle sete çıkmak istemiyor. Hatta oyuncuların sete çıkmamaları sebebiyle yeni bölüm çekimlerinin durduğu da söyleniyor. Şu an için Fox TV’de stop bölümler yayınlanıyor fakat gelecek bölümlerde ne bulunacağı kanalın nasıl bir yol izleyeceği hala bilinmemekte. Yayınlanan ilk 4 sezonu ile ekranların en fazla bi hayli beğeni alan ve izlenen dizileri içinde yer almayı başaran Savaşçı dizisi yaşanan bu krizler ardından final yapmak zorunda kalabilir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün