Fulya Öztürk Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Fulya Öztürk kimdir?, Fulya Öztürk kaç yaşında?, Fulya Öztürk evi nerede?, Fulya Öztürk nerelidir? Fulya Öztürk ev adresi?, Fulya Öztürk kaç yaşında?, Fulya Öztürk nerede oturuyor?, Fulya Öztürk nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Fulya Öztürk hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1989 senesinde doğan Fulya Öztürk şu an için 32 yaşında ve burcundandır. Fulya Öztürk doğum yeri ise Adana olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Gazeteci olarak devam ettirmektedir.

Fulya Öztürk Kimdir? – Fulya Öztürk Evi Nerede? – Fulya Öztürk Nerede Oturuyor?

Fulya Öztürk Kimdir?, evi nerede?

Fulya Öztürk, 1989 senesinde Adana’da doğmuştur. Liseyi Adana Gündünyaya geldi Koleji’nde bitirdi. Üniversiteyi İstanbul’da Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde bitirdi. Üniversiteyi kazandığı ilk yıl televizyonculuk macerası başladı. Doğan TV’nin “Staj On Air” programıyla Star TV iç yapımlarda staj yaptı.

Fulya Öztürk, işinde uzman iş hayatına 2008 senesinde CNN TÜRK Programlar Departmanı’nda başladı. Dr. Elif Ilgaz Aydınlar’la Yaşama Sevinci ve Cem Seymen’le İş Seyahati programının prodüktörlüğünü yaptı. Başkent İletişim Akademileri’nde Diksiyon ve Drama eğitimi aldı.

Fulya Öztürk, 2011 senesinden beri CNN TÜRK Haber Merkezi’nde çalışıyor. 2014 senesinden beri de “Muhabirlik” yapıyor.

Fulya Öztürk’ün hazırladığı haberler içerisinde; Kobani’den kaçan Suriyeli Besma’nın hikayesi” ve “üniversite hastanelerinde hasta yakınlarından istenen medikal malzeme” haberi, “Türkiye’de Romatolog yok”, “Bir doktorun 36 saat nöbet çilesi” haberleri ve Avrupa‘ya kaçmak için İzmir‘e gelen Suriyelilerin kaçak yollarla nasıl göç ettiklerini anlattığı “Sığınamayanlar Belgeseli” çok yankı uyandırdı.

İnsana dair her şeyin içinde olmayı çok seven Fulya Öztürk, ilkokul senelerından üniversite senelerına kadar Keman ve Türk Sanat Müziği eğitimi aldı. Adana’da konserlere çıktı. Fulya Öztürk için müzik bir tutku ve en fazla özlediği ve mutlu olduğu yer Barcelona imiş.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
porno

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün