Bilgi

Gain Ne Kadar? Gain’de Hangi İçerikler Ücretsiz?

Gain Ne Kadar? Gain’de Hangi İçerikler Ücretsiz?, arayışı içine giren okurlarımız için Gain Ne Kadar? Gain’de Hangi İçerikler Ücretsiz? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Gain Ne Kadar? Gain’de Hangi İçerikler Ücretsiz? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Gain Ne Kadar? Gain’de Hangi İçerikler Ücretsiz?

Dijital platform dünyasına sessiz bir biçimde giren fakat kaliteli içerikleri ile kısa bir sürede ilgi çeken Gain bir süredir tanıtım maksadıyla ücretsiz olarak yayınlanıyordu. Kötü bilgi geldi. Gain artık ücretli üyelik döneme geçiyor. Peki Gain ücreti ne kadar?

Özellikle Engin Günaydın ve Devin Özgün Çınar’ın olduğu On Bin Adım dizisi ile konuşulan içinde İlber Ortaylı ile Zaman Makinesi, Ahmet Mümtaz Taylan ile İstanbul Hesabı, Bir Şifa Bağımlısının İtirafları gibi içerikleri ile bi hayli bi hayli beğeni alan Gain ücretli döneme geçtiğini açıkladı.

GAİN NE KADAR OLDU?

Gain, aylık Premium kullanıcı hesabın fiyatını 21,90 TL bulunacağını açıkladı. Gain’in bu fiyatı yüksek bulunarak tartışma yarattı. Netflix’in giderek pahalı bir ücret tarifesi uygulaması dijital platformları nasıl etkileyecek merak konusu. Şu ana kadar en düşük fiyatlı dijital platform Amazon olarak yer alıyor. Amazon hem düşük ücreti hem de bunun yanı sıra Amzon’un diğer kolları Amazon Shopping’de ücretsiz kargo verilmesi ve Amazon Gaming’de bedava oyunlar ve bi hayli kaliteli içeriklerle açık ara önde. Lakin az içerik ve Türkçe dil seçeneğinin sınırlı olması az kesimin ilgisini çekmekle yetiniyor.

Gain’de geçerli olan 21,90 TL fiyatının ve banka kartında geçerli olduğu ve uygulama içi ödemelerde ise fiyatın 23,99 TL bulunacağı bilgisi verildi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün