Biyografi

Gamze Aksu Kimdir? Evi Nerede?

Gamze Aksu Kimdir? – Gamze Aksu Evi Nerede? – Gamze Aksu Nereli?

Gamze Aksu kimdir?, Gamze Aksu kaç yaşında?, Gamze Aksu evi nerede?, Gamze Aksu nerelidir? Gamze Aksu ev adresi?, Gamze Aksu kaç yaşında?, Gamze Aksu nerede oturuyor?, Gamze Aksu nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Gamze Aksu hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1988 senesinde doğan Gamze Aksu şu an için 33 yaşında ve burcundandır. Gamze Aksu doğum yeri ise İzmir olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Dizi Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

Gamze Aksu Kimdir?, evi nerede?

Survivor 2018 All Star” yarışmasına katıldı.

Gamze Aksu, 1988 senesinde İzmir’de doğmuştur. Tam adı Firuze Gamze Aksu’dur. 14 yıl jimnastik sporu ile uğraşan Gamze Aksu, 3 yaşında iken artistik jimnastik ile tanışmıştır. Ayrıca Kule Atlama sporu yapmıştır. Üniversitede Modern Dans Bölümünde eğitim hayatına devam ederken sakatlanma yaşayınca Opera Bölümüne geçiş yaparak eğitimini sürdürmüştür.

İzmir’de Paprika isimli grubu kuran Gamze Aksu bu grupta uzun bir dönem solist olarak şarkılarını seslendirmiştir. İstanbul ve İzmir’de sahil kesimlerinde konserler vermiştir. 2 Yıl Doğan Yaycı İzmir Devlet Tiyatrosunda ve 3 Ay Ümit Çırak’dan oyunculuk dersleri almıştır.

2013 senesinde Gülse Birsel, Beyazıt Öztürk, Gupse Özay, Sarp Apak, Hasibe Eren, Altan Erkekli gibi oyuncuların bulunduğu Yalan Dünya dizisine konuk oyuncu olarak oyunculuk hayatına başlamış ve kliplerde ve reklamlarda rol almıştır.

Gamze Aksu, 2014 senesinde yönetmenliğini Togan Gökbakar’ın yaptığı ve başrolünde Şahan Gökbakar’ın oynadığı “Recep İvedik 4” filminde Ebru kişiliğini canlandırmıştır.

17 Ekim 2016 tarihinden beri İstanbul Bebek’teki Catz’de şarkıcı olarak sahne aldı. Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisine konuk oyuncu olarak katıldı.

Survivor 2018 All Star” yarışmasına katıldı.

10 Şubat 2018 tarihinde Acun Ilıcalı’nın Tv8 kanalında başlayacak olan “Survivor 2018 All Star” müsabakasında ünlüler kadrosunda Adem Kılıçcı, Damla Can, Hakan Hatipoğlu, Hilmi Cem İntepe, Merve Aydın, Murat Ceylan, Nagihan Karadere, Nihat Doğan, Sahra Işık, Sema Aydemir, Turabi Çamkıran, Ümit Karan olacak.

Survivor 2018 All Star” müsabakasında gönüllüler kadrosunda ise Cumali Akgül, Birsen Bekgöz, Ramazan Kalyoncu, Gizem Kurtulan, Melih Özkaya, Yağmur Banda, Ecem Karaağaç, Nevin Yanıt, Anıl Berk Baki, Funda Alkayış, Gamze Aksu, Marcus olacak.

Gamze Aksu, 20 Şubat 1988 tarihinde doktor raporuyla Gamze Aksu‘nun Survivor’a devam edemeyeceği bilgisi verildi ve aynı gün yapılan ilk eleme gecesinde Marcus elenerek adadan ayrıldı.

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2016 – Muhteşem Yüzyıl: Kösem 2. Sezon (Hatice Muazzez Sultan) (TV Dizisi)
2015 – Şeytan-ı Racim 2: İfrit (Aslı) (Sinema Filmi)
2014 – Recep İvedik 4 (Ebru)(Sinema Filmi)
2013 – Yalan Dünya – 68, 69, 70 bölümler (Konuk oyuncu) (TV Dizisi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu