Biyografi

Gamze Topuz Kimdir? Evi Nerede?

Gamze Topuz Kimdir? – Gamze Topuz Evi Nerede? – Gamze Topuz Nereli?

Gamze Topuz kimdir?, Gamze Topuz kaç yaşında?, Gamze Topuz evi nerede?, Gamze Topuz nerelidir? Gamze Topuz ev adresi?, Gamze Topuz kaç yaşında?, Gamze Topuz nerede oturuyor?, Gamze Topuz nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Gamze Topuz hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 08.Ekim.1983 senesinde doğan Gamze Topuz şu an için 38 yaşında ve Terazi burcundandır. Gamze Topuz doğum yeri ise Adana olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Dizi OyuncusuŞarkıcı olarak devam ettirmektedir.

Gamze Topuz Kimdir?, evi nerede?

Gamze Topuz, 8 Ekim 1983 tarihinde Adana’da doğmuştur. Bilgi Üniversitesinde Tv Gazetecilik okudu. Babasının 20 senedir yarış atları var. 10 yaşından beri ata binmektedir.

2004 senesinde yönetmenliğini Hamdi Alkan‘ın yaptığı “En İyi Arkadaşım” dizisinde, Hamdi Alkan, Yılsu Sarper, Görkem Yeltan, Tolga Savacı, Fırat Yalçın, Alara Ertürk, Mehmet Ulay, Canan Hoşgör, Buket Dereoğlu ile birlikte oynayarak dizi oyunculuğuna başladı.

2010 senesinde Mehmet Ali Erbil’in sunduğu “Çarkıfelek” programında hosteslik yaptı. Bunun yanında kendi yazdığı “Dinamit” ve “Yel Alsın” adlı şarkıları Çarkıfelek’te seslendirdi. “Yel Alsın” adlı şarkıyı duyan Bülent Ersoy çok beğenmiş, programdan sonra arayıp, şarkıyı satın almıştır.

2011 senesinde TRT1‘de yayınlan ve müziklerini Kıraç’ın yaptığı “Mavi Kelebekler” dizisinde Alma Terzic, Burak Hakkı, Oya Okar, Yunus Emre Yıldırımer ile birlikte rol aldı.

2013 senesinde başrolünde Naz Elmas ve Ali Sunal‘ın oynadığı “Güzel Çirkin” dizisinde oynadı.

Gamze Topuz , 2013 senesinde Show TV’de yayına giren “Benzemez Kimse Sana “ yarışmasına yarışmacı olarak katılmıştır. 14 Nisan 2015 tarihinde İlker Ayrık‘ın sunduğu “Ben Bilmem Eşim Bilir” yarışmasına eşi ile beraber katıldı.

Haziran 2014 senesinde oyuncu Ümit Kantarcılar ile evlendi. Elis Naz Kantarcılar (d.5 Mart 2015) adında bir kızı mevcuttur. 13 Şubat 2016 tarihinde boşandılar.

2015 senesinin Eylül ayında ATV ekranlarında yönetmenliğini Nisan Akman‘ın yaptığı ve yayınlanmaya başlayan “Evli ve Öfkeli” adlı dizide Birce Akalay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Ebru Cündübeyoğlu, Ayça Erturan ve Sarp Akkaya, Serkan Altunorak ile başrolde oynadı.

Albümleri :
2011 – Cennetin Kapıları (Single)

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2015 – Evli ve Öfkeli (TV Dizisi)
2013 – Güzel Çirkin (Şarkıcı ) (TV Dizisi)
2012 – Ben Bilmem Eşim Bilir (Tv Programı)
2011 – Mavi Kelebekler (Derya Latic) (TV Dizisi)
2011 – Burada Laf Çok (KENDİSİ) (Tv Programı)
2010 – Türk Malı (Burcu) (TV Dizisi)
2010 – Gecekondu (Kendisi) (Tv Programı) 2010
2010 – Aşk ve Ceza (Derya) (TV Dizisi)
2009 – SüpüRRR (Serap) (Sinema Filmi)
2007 – Doktorlar 2. Sezon (Zeynep Öztürk) (TV Dizisi)
2005 – Beşinci Boyut (Selma) (TV Dizisi)
2004 – En İyi Arkadaşım (Banu) (TV Dizisi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu