Kamu ve Özel İş İlanları

Garanti Bankası Güvenlik Görevlisi Alımı 2021

Garanti Bankası Güvenlik Görevlisi Alımı 2021, Memur alımı, kamu ve özel iş ilanları bölümümüzde Garanti Bankası Güvenlik Görevlisi Alımı 2021 başlığı altında iş ilanını paylaşmak istedik. Garanti Bankası Güvenlik Görevlisi Alımı 2021 ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Garanti Bankası Güvenlik Görevlisi Alımı 2021

Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankası olan Garanti Bankası Ankara’da 1946 senesinde kurulan bir özel bankadır. Şuan şimdilerde birden fazla il ve ilçede şubeleri bulunan bankanın düzenli olarak güvenlik görevlisi alımına ihtiyacı bulunmaktadır.

Garanti Bankası Güvenlik Görevlisi Alımı

Garanti Bankası Güvenlik Görevlisi Alımı

Garanti Bankası Güvenlik Görevlisi Alımı

Güvenlik görevlisine ihtiyaç duyulan şubeleri göz önünde bulundurarak düzenli olarak iş ilanları yayınlayan Garanti Bankası’nın iş ilanlarını inceleyerek yaşadığınız yerde güvenlik görevlisi alımı olup olmayacağını basit bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Güvenlik görevlisi olarak işe alınacak bireylerin belirli fiziksel özelliklere ve eğitim bilgisine sahip olmasını şart koşan Garanti Bankası şubeleri güvenlik görevlisi alımı için ekstra şartları da iş ilanlarında özel olarak belirtmiştir. İş ilanlarını inceleyebilir ve sizden istenen özellikleri ve nitelikleri inceleyebilirsiniz.

Eğer Garanti Bankası’nın aradığı niteliklere sahipseniz ve güvenlik görevlisi olarak çalışmak istiyorsanız iş ilanına istenen bilgi ve belgeler ile başvuru uygulayabilirsiniz.

Garanti Bankası iş ilanına yapılan başvuruları inceleyerek iş için yeterli vasıflara sahip olan bireylere geri dönüş yapacak ve gerekirse mülakat ve ön görüşme için sizi çağıracaktır.

Güvenlik Görevlisi Başvuru Süreci

Başvuru aşamasını geçebilmek adına birtakım zorunlu şartnameleri yerine getirmeli ve bu biçimde güvenlik görevlisi olabilmek için başvuru yapmanız gerekir. Yapacağınız başvuru, belirli zaman aralığında değerlendirilip olumlu yahut olumsuz bir karar olarak size bildirilir.

 • En az lise mezunu olmak.
 • Daha önce güvenlik görevlisi olunduysa en fazla 28; olunmadıysa en fazla 25 yaşında olmak.
 • Askerlik görevini tamamlamak veya askerlik görevini tecil ettirmek yahut askerlikten muaf olmak.
 • Silahlı ÖGG sertifikasına sahip olmak.
 • Ofis programlarını iyi derecede kullanabilmek.
 • Alarm ve Kontrol Merkezi Güvenlik Görelisi adına minimum 1 yıllık deneyim sahibi olmak.

Değerlendirilme Aşaması

Yukarıda gösterilen şartlar, başvuru yapma hakkını size tanır; ama işe alınmanız için daha başka yönlerinize de bakılacağını unutmayın.

 • İş ahlakı sahibi olarak dikkatle çalışma
 • Güler yüzlü, nazik ve sevecen kalma
 • Yeni şeyler öğrenmeye karşı hevesli olma
 • Görev yapılan bölgedeki olası risklere karşı sürekli olarak tetikte durma
 • Muhtemel problemler karşısında can ve mal güvenliğini koruyacak cesarete sahip olma

Olumlu vasıflar, sizi ve çevrenizi derinden etkilerken; işe alınmanızda, hatta işte yükselmenizde mühim bir rol oynar. Görev yapacağınız şube içinde hem müşterilere yardımcı olmalı, hem de alanın güvenliğini sağlamalısınız.

Garanti Bankası, çalışanlarına özel sunduğu fırsatlar ile size artı kapılar açarken; bu durumdan tüm yaşamınız boyu yararlanmak adına iş ahlakına leke sürdürmemeniz yeterli olur. Ayrıca beğenerek yapacağınız güvenlik görevlisi işi, hem size hem de tüm şubeye artı bir enerji katar!

Bilgi için Tıklayın!!.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün