Geçmişin İntikamı Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Fragmanı

Geçmişin İntikamı Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Fragmanı, Dizi haberleri kategorimizde Geçmişin İntikamı Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Fragmanı ile arayışlarınızı geniş bir şekilde bir biçimde yanıtlandıracağız. Paylaşımımızın  detay bölümünde yanıt aradığınız Geçmişin İntikamı Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Fragmanı sorusunu geniş bir biçimde açıklamaya çalıştık

Geçmişin İntikamı Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Fragmanı

Çok yakında zamanda yep yeni bir dizi ekranlara gelecek. Geçmişin İntikamı Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Fragmanı ile yeni sezonda tv de yerini almayı bekliyor..Bir çok başarılı dizinin yapımcılığını üstlenen Limon Film’den yeni bir proje gün sayıyor..

Limon Film başarılı dizilere imza atıyor 3 sezondur. 2017-2018 yeni sezon için yeni dizi projesi çalışmalarına başlamış ve dizinin adı da Geçmişin intikamı olarak belirlenmiş yer alıyor. Geçmişin İntikamı olarak açıklanan dizinin cast çalışmaları da son hız başlamış bulunmaktadır…

Geçmişin İntikamı Dizisi Yapımcı Yönetmeni senaristi Kim: Şantiye senaryo ekibi özenle yazıyor ve kaleme alıyor hikayeyi. Peki Geçmişin İntikamı Dizisinin konusu ne, ne işlenecek dizide? Dizinin özetle konusu şöyle: seneler önce işlemediği bir cinayet yüzünden hapse giren birinin adaleti aramak için verdiği mücadele konu ediniyor.

Son senelerda adalet hususunda herhangi bir dizinin kaleme alınmamış olması diziye ilgiyi artırabilir diye böyle bir çalışma başlamış yer alıyor.. Dizinin oyuncu ve cast çalışmaları devam ederken kanal için fox tv ile görüşme halinde olduğunu öğrendik.

Fox tv Geçmişin intikamı Dizisi Konusu ve özeti: Dizide geçmişte işlememiş bir suçun cezasını çekmek zorunda kalan ve bu yüzden hapse giren bir birinin adaleti sağlamak maksadıyla vereceği mücadeleyi anlatıyor.

Geçmişin intikamı Dizisi Oyuncuları: Dizi halen casting aşamasında. Başrolleri için Yasemin Allen ve Ahmet Kural’la görüşmeler devam ederken, Olgun Şimşek, Ediz Hun ve Erkan Can gibi işinde uzman isimlerinde kadrosunda bulunan bulunacağı bilgisi yer alıyor. Oyuncular başroller ve senaryo belirlenince buraya ekleyeceğiz. Dizinin halen kesinleşmiş bir oyuncusu yer almıyor. Oyuncu ve cast çalışmaları sürdürmekte.

Geçmişin intikamı Dizisi Fragmanı halen yayınlanmadı. Geçmişin intikamı Dizisi Fragmanı yayınlanır yayınlanmaz buraya herkesten önce ekleyeceğiz. Geçmişin İntikamı Dizisi ile ilgiliki yorum ve görüşlerinizi aşağıya bekliyoruz..

Geçmişin İntikamı Konusu

30’lu yaşlardaki Aslan Batur, kendi halinde yaşayan bir kişidir. İstanbul’un eski kabadayılarından Şevket’in limanından sorumlu olan Aslan, işlemediği bir cinayet yüzünden hapse girer. Suçu Aslan’ın üstüne atanlar ise hiç bilmediği dayısı dayısı Kerim Büyükhanlı ve oğludur. Yasak ilişkinin bir meyvesi olduğu için daha halen beşikteyken Şevket’e emanet edilen Aslan, senelerdir Büyükhanlı ailesinden uzak tutulmuştur. Lakin kader onları ne yazık ki seneler sonra tekrardan yüz yüze getirmiştir. Aslan cezaevinden çıktıktan sonra ise taş üzerinde taş kalmayacaktır. Çünkü her ne kadar kan bağı olsa da intikam yemini etmiştir.

Dizinin başrolleri için Ahmet Kural ve Yasemin Allen ile görüşüldüğü ve yanıt beklendiği bilgisi verildi. Geçmişin İntikamında bunun bunun yanında Olgun Şimşek, Erkan Can ve Ediz Hun gibi usta isimlerin de bulunacağı belirtiliyor.​ Geçmişin İntikamı, yeni sezonda FOX’ta!​

https://www.youtube.com/watch?v=iHSySE86tCY

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker