Biyografi

Gelinim Mutfakta Yeni Sunucusu Kim Olacak? Bomba İsim Geliyor

Gelinim Mutfakta Yeni Sunucusu Kim Olacak? Bomba İsim Geliyor, arayışı içine giren okurlarımız için Gelinim Mutfakta Yeni Sunucusu Kim Olacak? Bomba İsim Geliyor ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Gelinim Mutfakta Yeni Sunucusu Kim Olacak? Bomba İsim Geliyor sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Yeni Sunucusu Kim Olacak? Bomba İsim Geliyor

Kanal D’nin ilk paylaşımı yaptığı günlerde reyting rekorları kıran programı Gelinim Mutfakta müsabakasında yine sunucu değişikliği yaşanacak! 

Gelini Mutfakta programı Fatih Ürek’in sunumu ile Kanal D ekranlarında başlamış ve büyük bir ilgi ile takip edilmişti. Daha sonra Fatih Ürek reyting listesinde zirve programı bırakarak Show Tv’de ki yine bir başka izlenen yarışma programı Kuaförüm Sensin’e jüri olarak geçmişti. 

Lakin Fatih Ürek’in büyük umutlarla gittiği Kuaförüm Sensin kısa bir sürede yine jüri değişikliğine gitmiş ardından da reyting listesinde düşüş yaşayarak veda etmişti.  

FATİH ÜREK’İN YERİNE ONUR BÜYÜKTOPÇU GELMİŞTİ

Bu arada Gelinim Sensin yarışmasının yeni sunucusu ise, Yemekteyiz programının eski sunucusu Onur Büyüktopçu olmuştu. Onur Büyüktopçu, TV8’deki Yemekteyiz programını sunarken programdan çıkarılmış yerine Seda Sayan gelmişti. Bu olay büyük yankı uyandırmış, Seda Sayan’ın Onur Büyüktopçu’yu kovdurduğu iddia edilmişti.

Lakin ardından yine aynı şeyler yaşanmış Gelinim Mutfakta programında Fatih Ürek’in yerine gelen Onur Büyüktopçu’nun kaderi yine kendini tekrar etmiş buradan da ayrılmış yerine yine Seda Sayan getirilmişti.

Seda Sayan’lı Gelinim Mutfakta da uzun sürmedi. Seda Sayan, Star Tv’de yeni bir sabah programı ile anlaşmaya vardı. Hatta bu program sebebiyle yerini aldı diye Demet Akalın’la içinde savaş başladı. 

ONUR BÜYÜKTOPÇU YERİNE SEDA SAYAN GELMİŞTİ

Peki Gelinim Mutfakta’ya ne olacak?

Şimdi en fazla araştırılan Gelinim Mutfakta programı yayından mı kaldırılacak? Yoksa yeni bir sunucu mu gelecek? Gelinim Mutfakta yeni sunucusu kim olacak?

Gelinim Mutfakta seyircileri en fazla merak ettiği şey şimdi kendi programlarına ne bulunacağı.. Gelinim Mutfakta seyircileri yeni sunucunun kim bulunacağını merakla bekliyordu.

Erşan Kuneri kimdir? Cem Yılmaz'ın yeni kişiliği Erşan Kuneri görücüye çıktı

Erşan Kuneri kimdir? Cem Yılmaz’ın yeni kişiliği Erşan Kuneri görücüye çıktı

SEDA SAYAN’IN YERİNE SÜRPRİZ İSİM

Kulislerde konuşulanlara göre Gelinim Mutfakta yeni sezonda finalde yapabilir. Lakin yeni suncu olarak bomba bir iddia var. Fatih Ürek’in programa geri döneceği bunun yanında çok konuşulacak bir ismin adı geçti!

Gelinim Mutfakta yarışmasının fenomen kaynanası Reyhan! Bir söylenen bilgiye göre yarışmanın bir ara en büyük reyting getiren ismi olan ve defalarca yarışmaya gelen Ezgi’nin kaynanası Reyhan yarışmaya sunucu olarak gelecek! İddia bile bu kadar ilgi çekiciyken gerçekleşirse reytinglerin ne bulunacağı merak konusu oldu.

Lakin tüm bu iddialar ışığında yeni isim arayışında olan yapım şirketi halen net bir karar almadı. Lakin bu sefer işi sıkı tutuyor. Bakalım önümüzdeki günlerde sürpriz bir isim mi açaklanacak yoksa Fatih Ürek geri mi dönecek yoksa eski kaynana Reyhan yeni sunucu mu olacak göreceğiz. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün