Bilgi

Gelir Belgesi İstemeden 3 Dakikada Onay Vereceğini Banka Müdürü Duyurdu

Gelir Belgesi İstemeden 3 Dakikada Onay Vereceğini Banka Müdürü Duyurdu, arayışı içine giren okurlarımız için Gelir Belgesi İstemeden 3 Dakikada Onay Vereceğini Banka Müdürü Duyurdu ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Gelir Belgesi İstemeden 3 Dakikada Onay Vereceğini Banka Müdürü Duyurdu sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Gelir Belgesi İstemeden 3 Dakikada Onay Vereceğini Banka Müdürü Duyurdu

Gelir belgesi istenmeden 3 dakikada onay verilecek olan kredi kampanyası ile açıklama yapıldı. Banka 3 dakikada onay verecek ve kredinizi hemen kullanabileceksiniz. Gelir belgesiz olarak alacağınız kredilerde bankalar üyelerine anında sonuç verecektir. 36 ay vadeli ve 50 bin TL’ye kadar kredi kampanyası yapan QNB Finansbank, resmi internet sitesi üzerinden de yaptığı kredi kampanyası açıklamasu ile birlikte, bir çok başvuru almaya başladı. Kredi başvuru yapanların hemen onay aldıklarını da söylemek istiyoruz.

Gelir belgesiz kredi nakit başvurusu yapmak için bankaya SMS atmanız yahut internet üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir. Kredi başvurusu yapacak olan bireyler, tespit edilen şartlar içerisinde, 36 ay vadeli olarak kredilerini hemen onaylatacaklardır. Gelir belgesiz olarak işlem yapacak bireylerin, banka şartları uygunsa, kredilerini banka şubesinden yalnızca kimlikle alacaklardır. Kredi ile alakalı detaylar şu biçimde…

Gelir Belgesiz Kredi Nasıl Verilecek

Gelir belgesiz kredi alabilmek için banka sizden SMS onayı isteyecektir. QNB Finansbank’ın yapmış olduğu SMS kredi kampanyasına katılabilirsiniz. SMS ile kredi nakit başvurusu yapmak istiyorsanız 5030 numarasına SMS atabilirsiniz. SMS ile başvuru yapacak bireyler, 3 dakikada ne kadar onay mesajı aldıklarını görecekler. 50 bin TL’ye kadar 36 ay vadeli kredi değerlendirilmesi yapılacaktır. Gelir belgesiz kredi alacak bireyler, bu şartlara uygun olmaları ile birlikte hemen kredilerini kullanabileceklerdir.

Başvuru Şartları Nedir?

Kredi kullanabilmeniz içinde bazı şartlar mevcuttur. Banka kredi puanı bu kredilerde mühimdir. SMS ile başvuru yapacağınız için kredi onayı otomatik onay sisteminden geçecektir. Bu durumda da banka kredi puanı yüksek miktarda olan bireylere kredi verecektir. Kredi sonucuna göre onay alan bireyler, bunun bunun yanında başvuru sayısına bakılarak da kredi değerlendirmesi yapılacaktır. Başvuru sayısı fazla olan bireyler, ne yazık ki onay alsalar bile banka şubelerine gittikleri zaman kredi kullanamazlar. Banka kırmızı kalem olan ve banka kuruluşlarından dolayı icralık olan bireylere onay vermez. Bu bireyler, borçlarını kapattıktan sonra ipotekli başvuru yapabilirler.

Direkt Onaylanan, Sorgusuz Sualsiz, 10.000 TL Kredi Başvurusu Rekor Kırıyor

QNB Finansbank üzerinden online kredi alacaksanız, bankanın müşterisi olmanız gerekmektedir. Banka kendi üyelerine anında sonuç vereceği kredileri verecektir. Bu kredileri QNB Finansbank mobil uygulamasına giriş yaparak kullanabilirsiniz. Ayrıca banka kredilerde üyelerine masrafsız kredi alternatiflerini sunacaktır. Banka hesabınız varsa, banka hesabınızın üzerinden aldığınız internet bankacılığı şifreniz ile birlikte anında kredi nakit başvurusu uygulayabilirsiniz. Online olarak da verilen krediler 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli işlem yapılarak hesabınıza yatacaktır. Onaylanan tutar kadar paranız, bankalara gitmeden hesaplara yatar.
Müşteri Hizmetleri Üzerinden Kredi Başvurusu
Müşteri hizmetleri üzerinden de kredi nakit başvurusu yapılıyor. 0850 222 0 900 numarasını arayarak bankanın müşteri temsilcisi ile görüşecek başvuru uygulayabilirsiniz. Ayrıca arama yaptıktan sonra menü tuşlamalarını yaparak hemen kredi nakit başvurusu menüsüne gelerek, TC Kimlik numaranızı yazarak kredi onayı alıp almadığınızı gözlemleyebilirsiniz. Banka müşteri hizmetleri üzerinden siz değerli okurlarımıza ön onay verecektir. Kredi kullanmak için banka şubesine gitmeniz gerekecektir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün