Diziler

Gençlik Başımda Duman Dizisi Oyuncuları Kimler Ne Zaman Başlayacak?

Gençlik Başımda Duman Dizisi Oyuncuları Kimler Ne Zaman Başlayacak?, Dizi haberleri kategorimizde Gençlik Başımda Duman Dizisi Oyuncuları Kimler Ne Zaman Başlayacak? ile arayışlarınızı geniş bir şekilde bir biçimde yanıtlandıracağız. Paylaşımımızın  detay bölümünde yanıt aradığınız Gençlik Başımda Duman Dizisi Oyuncuları Kimler Ne Zaman Başlayacak? sorusunu geniş bir biçimde açıklamaya çalıştık

Gençlik Başımda Duman Dizisi Oyuncuları Kimler Ne Zaman Başlayacak?

Gençlik Başımda Duman Dizisi Oyuncuları Kimler Ne Zaman Başlayacak?.. Adı Gençlik Başımda Duman dizisi Kısmetse Olurun dizi versiyonu olacak. Kısmetse Olur programı da adı program olsa da zaten senaryo üzerinde çekilen bir dizi gibiydi. Gençlik Başımda Duman Tv8 ekranlarında yayına girecek.

GENÇLİK BAŞIMDA DUMAN 23 EYLÜL CUMARTESİ BAŞLAYACAK. TV8 DE YAYINLANACAK DİZİYE YENİ İSİMLER DE DAHİL OLACAK.

Gençlik Başımda Duman dizisi olarak fragmanı tv8 de çıktı. Fragmanda geçen isimleri de sizlerle aşağıda paylaşımı yaptık. Sizlerle Gençlik Başımda Duman dizisinin kadrosunu Kısmetse Olur programındaki adayların geçmişlerini de aşağıda sıra sıra paylaşayım. Sizlerde merak ettiklerinizi bize yazın lütfen..

Gençlik Başımda Duman; Kısmetse Olur dizisi oyuncuları Gökhan Sara, Melek Sultan, Rabia Karaca, Emre Ubeyli, Tuğçe, Cansel Çördük, Dani, Akın, Nur, Batuhan ve bebekleri Aselhan, Emre, Dani, Cansel, Mehtap, Rabia, Tuğçe, Gökhan, Nurun Annesi, Erdem, Tolga (Zuhal Topale çıkmıştı en son)… Dizi oyuncuları için en son Semihle görüşülmüş ve anlaşma imzalanmış. Semihte çok yakında zamanda ekibe katılacak.

Gençlik Başımda Duman Dizisi Oyuncusu:Nur Erkoç

Geçen günlerde Aselhan isimli bebeğini dünyaya getiren ve dizide onu da oynatan Nur Batuhan Cimilli ile Kısmetse Olur evinde tanışıp evlenmişti. Gençlik başımda duman oyuncularından Nur Erkoç Cimilli annesi, kocaası ve yeni doğan bebeği ile birlikte dizide rol alıyor..

Gençlik Başımda Duman Dizisi Oyuncu: Batuhan Cimilli

Kısmetse Olur evinde önce Ayça beğen ile görüşen ardından ise Nur Erkoç ile görüşüp ilişkisini ilerleten ve Kısmetse olur evinde evlenen tek çiftten biridir. Batuhan Cimilli ile Nur Erkoç evlenmiş ve Aelhan adındaki bebekleri geçtiğimiz aylarda dünyaya gelmiştir.

Gençlik Başımda Duman Dizi Oyuncusu: Emre Ubeyli

Kısmetse Olur programının ilk sezonunda eve gelmiş olan Emre Ubeyli evde Hazal Atabek ile ilişkisi olmuştu. 1993 senesinde Ankara’da doğan Emre Ubeyli, Açık Öğretim Spor Yönetimi mezunudur ve Fitness Antrenörlüğü yapmaktadır. Kısmetse Olur evinde gelin adaylarından Ayça Beğen ile olan birlikteliği çok konuşulmuş ve takdir toplamıştı fakat ardından ayrıldılar. Daha sonra eve müdahil olan gelin adayı Hazal Atabek ile nişanlanmıştır.

Tv8 Gençlik Başımda Duman Dizisi Oyuncularından: Mehtap Taşkıran

Kısmetse Olur evinin unutulmaz simalarından birisi Mehtap Taşkıran 1985 senesinde Yozgat’ta doğmuştur. Mehtap Taşkıran 1.71 m boyunda ve 57 kilogram ağrılığında olan Bankacılık ve Sigortacılık yüksek okul mezunu olan Mehtap Taşkıran yeşil gözlüdür. Mehtap Taşkıran yarışmadan önceki yaşamında bir evlilik yapmış ve ardından ayrılmıştır. Bu evlilikten doğmuş bir kız evlada sahiptir. Mehtap “Kısmetse olur” evindeki yarışmacılardan birisi olan Murat Özbakan ile yakınlaşmıştı.

Gençlik Başımda Duman Dizisi Cansel Çördük Karakteri:

Kısmetse Olurun ilk gelin adaylarından biri olma özelliğini taşır. Programa girdiğinde ilk başta Emreden hoşlansa da Ayçanın Emre ile ilişkiye başlaması onu hayal kırıklığına uğrattı. Ardından Eser Cansel için geldi ve Canseli aşkına inandırdı. Cansel ile Eser uzun bir ilişki yaşadılar. Kısmetse Olur 1. Sezonun birincileri Cansel ve Eser çifti idi fakat onlar ailelerini ikna edemedikleri için evlenmek istemedi ve ödülü reddettiler. Ödül Nur ve Batuhan çiftine kalmıştı.

Tv8 Gençlik Başımda Duman Dizisi Oyuncusu: Gökhan Sara

Kısmetse Olur 2. sezon adaylarından olan Gökhan Sara girer girmez dikkat çekmişti. Gökhanın evde en uzun ilişkisi Rabia ile oldu. Gençlik başımda duman dizisinde de Rabia ile ilişki yaşaması bekleniyor. İki ailede onaylamış fakat Rabia ve Gökhan ayrılmışlardı. 

Gençlik Başımda Duman Dizisi Rabia Karaca

Rabia Karaca Kısmetse Olur gelin adaylarından. Evde yalnızca Gökhan Sara ile ilişki yaşadı. Gökhan Sara ile aileleri bile tanışmıştı fakat Rabia ve Gökhan anlaşamadı ve ayrıldılar. Rabia ardından programdan çıktı sonra geri geldi Gökhandan sonra kısa süreli ilişkiler yaşasa da kimseye gönlünü veremedi. Ama yakın günlerde gece klübünde çıkan resimlerde Zuhal Topal Serkan’la kayıt edildi. Rabia Serkan’la sevgili mi? Serkan diziye dahil olur mu göreceğiz.

Gençlik Başımda Duman Dizisi Leyla Keskin

Gençlik Başımda Duman dizisine katılan Nur’un annesi. Nurun annesi dizide istenmeyen kaynanadır. Batuhan onu evden kovar. Dizi icabı gibi gözükse de aslında gerçek hayattan alıntılar ne yazık ki!

Gençlik Başımda Duman Dizisi Tuğçe Yılmaz

Tuğçe Kısmetse Olur 2. sezon katılmıştı ve Emre’yle ilişki yaşamıştı. Emre Hazal’dan sonra Tuğçe ile ilişki yaşadı. Program bitti kısa süre sonra da Tuğçe ve Emre ayrılmıştı.

Gençlik Başımda Duman Dizisi Melis Buse Betkayan

Kısmetse Olurda en fazla konuşulan gelin adayı Melis’ti. Melis Erdemle ilişki yaşamıştı ilk sezonda. Lakin ayrıldılar Melis çok kavgacı herkesle tartışan bir kızdı. Evdeki dostlarına çok iyi davranırken diğerlerine düşman kesilir evdekilerin canına okurdu desek yeridir !

Gençlik Başımda Duman Dizisi Daniela Grajdeanu

Kısmetse Olur da Dani ilk sezonda katılmıştı. Dani hanımefendiliğiyle dikkat çekmişti. Programda Emre’den hoşlandığını yeri geldiğinde belli etse de Emre onunla pek ilgilenmedi. Dani ardından kendini seven Tankut ile ilişki yaşadı. Tankutla program ardından da uzun süre ilişkileri sürdü. Ama ardından ayrıldılar Tankut ikinci sezona da katılmıştı.

Gençlik Başımda Duman Dizisi Melek Çelebi

Evde kısa süre durmuş olsa da tüm evi birbirine katacak bilgileri eve konuk geldiğinde anlattı. Ayça’yla arkadaşım deyip erkekler evinde Aykut’a Ayça ile ilgili neler anlattı aralarını bozuyordu nerdeyse. Daha sonra dışarı da Eser’le ilişki yaşamıştı. Gökhan Sara ile de görüştüğü gelen bilgiler içinde.

Gençlik başımda duman dizisi çekimleri sürdürmekte. İlk bölümü de 4 eylül veya 11 eylül pazartesi ekranlara gelecek.

Kısmetse Olur Gençlik Başımda Duman dizisi TV8 de her gün yayına girecek. Program kadar izlenir mi sizce? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

[wpcc-iframe width=”500″ height=”375″ src=”https://www.youtube.com/embed/WiPvpWCHLnM?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”autoplay; encrypted-media” allowfullscreen]

Kimler Gençlik Başımda Duman dizisine dahil olacak: Gençlik Başımda Duman Dizisinde Olmayan fakat ileriki bölümlerde gelmesini beklediğimiz oyuncular da yer alıyor. Ayça Aykut Erdem Semih Tankut Didem Ceyda Adnan ve Gamze gibi oyuncular anlaşma imzaladılar fakat ardından diziye katılacakları kesinleşti. Yani yapımcı hemen hepsini birden diziye dahil etmek yerine zamana yaymayı tercih etmiş. Gençlik Başımda Duman Dizisi Oyuncuları konumuzu güncel tutmaya devam edeceğiz. Son Güncelleme: 23 Eylül Cumartesi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün