Bilgi

Getir çöktü mü? Getir Tam Kapanma çalışıyor mu? Getir çalışacak mı?

Getir çöktü mü? Getir Tam Kapanma çalışıyor mu? Getir çalışacak mı?, arayışı içine giren okurlarımız için Getir çöktü mü? Getir Tam Kapanma çalışıyor mu? Getir çalışacak mı? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Getir çöktü mü? Getir Tam Kapanma çalışıyor mu? Getir çalışacak mı? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Getir çöktü mü? Getir Tam Kapanma çalışıyor mu? Getir çalışacak mı?

Getir çöktü mü? Getir ulaşım sağlanamıyor! Peki Getir neden çöktü! Getir Tam Kapanma çalışacak mı? Getir saat kaça kadar çalışacak? Türkiye’de başlayan 18 günlük Tam Kapanma getir çalışır mı?

Getir çöktü mü?

Getir çöktü mü sorusu 18 günlük tam kapanma çok fazla soracağız. Getir şu an ulaşım sağlanamıyor. Getir hem ios hem android hem de getir.com sitesi üzerinden ulaşım problemi yaşanıyor. Getir yetkilileriyle görüştüğümüzde Getir çöktü ve kısa bir sürede ulaşım sağlanacak açıklaması geldi.

Getir Tam Kapanma çalışacak mı?

Getir Tam Kapanma günlerinde çalışacak! Getir üzerinden 18 gün tam kapanma sipariş verebilirsiniz?

Getir saat kaça kadar çalışacak?

Getir Tam Kapanma’da 01:00’a kadar çalışacak. Sabah Getir çalışma saati 10:00 olarak belirlendi. 29 Nisan 2021 ve 17 Mayıs 2021 tarihlerinde Getir 10:00 ve 19:00 içinde çalışacak.

Getir şu an çalışıyor mu?

Getir şu an çalışmıyor. Lakin Tam Kapanma beklenen yoğunluk sebebiyle getir çalışmıyor. Getir en yakın günlerde hizmetine geri dönecek!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün