Gigi Hadid Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Gigi Hadid kimdir?, Gigi Hadid kaç yaşında?, Gigi Hadid evi nerede?, Gigi Hadid nerelidir? Gigi Hadid ev adresi?, Gigi Hadid kaç yaşında?, Gigi Hadid nerede oturuyor?, Gigi Hadid nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Gigi Hadid hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 23.Nisan.1995 senesinde doğan Gigi Hadid şu an için 26 yaşında ve Boğa burcundandır. Gigi Hadid doğum yeri ise Los Angeles, Kaliforniya, ABD. olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Model olarak devam ettirmektedir.

Gigi Hadid Kimdir? – Gigi Hadid Evi Nerede? – Gigi Hadid Nerede Oturuyor?

Gigi Hadid Kimdir?, evi nerede?

Amerikalı Moda İkonudur.

Gigi Hadid, 23 Nisan 1995 tarihinde Los Angeles, Kaliforniya, ABD’de doğmuştur. Tam ismi Jelena Noura Hadid’dir. Babası Filistinli Mohamed Hadid, annesi Hollanda asıllı Amerikalı eski model Yolanda Foster’dır. Bella adında kız kardeşi ve Anwar adında erkek kardeşi mevcuttur. Annesi ve babası 2000 senesinde boşanmıştır. Gigi Hadid, 2013 senesinde Malibu High School’dan mezun oldu. Liseden mezun olduktan sonra New York‘a taşındı. Modellik yapmaya başladı. Aynı zamanda New York’ta bir üniversite olan The New School’da eğitim hayatına devam ediyordir.

2011 senesinde Img Modellik ajansı bağlı olarak modellik yapmaya başlamıştır. Aslını söylemek gerekirse halen iki yaşındayken ünlü Guess şirketinin “Baby Guess” reklamında da oynadı. 2012 senesinden beri yeniden Guess markasının yüzü oldu. İlk kez 2014 senesinde Desigual markasının defilesi için podyuma çıktı.

2014 senesinde sevgilisi Avustralyalı şarkıcı Cody Simpson’ın ”Surfboard” adlı şarkısının klibinde oynadı. 2015 senesinin Ocak ayında Maybelline markası için katalog çekimlerinde bulundu. 2015 senesinde Pirelli takvimi için poz verdi.

Gigi Hadid, Avustralyalı şarkıcı Cody Simpson ve popstar Joe Jonas ile birlikte olduktan sonra 2015 senesinin Kasım ayından beri “One Direction” adlı müzik gurubundan ayrılan Zayn Malik ile birliktedir.

Gigi Hadid VMAN, Elle, Grazia, Cleo, Vogue, Sports, Illustrated, Paper magazine ve Schön! Magazine gibi dergilerde yer aldı. Ayrıca 2015 senesinin Mayıs ayında Marc Jacobs, Chanel, Michael Kors, Jean Paul Gaultier and Max Mara defilelerinde boy gösterdi.

2015 senesinin Ağustos ayında yayına giren Calvin Harris‘in ”How Deep Is Your Love” klibinde oynadı.

Kasım 2015‘te yakın arkadaşı Kendall Jenner ile Victoria-s Secret Fashion Show podyumunda ilk kez yürüdü.

Filmleri ve Dizileri :
2015 – Those Wrecked by Success
2012 – Real Housewives of Beverly Hills
2012 – Virgin Eyes

Kaynak:Bilgisayfam.net

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker