Biyografi

Gökcen Özdoğan Enç Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Gökcen Özdoğan Enç kimdir?, Gökcen Özdoğan Enç kaç yaşında?, Gökcen Özdoğan Enç evi nerede?, Gökcen Özdoğan Enç nerelidir? Gökcen Özdoğan Enç ev adresi?, Gökcen Özdoğan Enç kaç yaşında?, Gökcen Özdoğan Enç nerede oturuyor?, Gökcen Özdoğan Enç nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Gökcen Özdoğan Enç hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 16.Mart.1976 senesinde doğan Gökcen Özdoğan Enç şu an için 45 yaşında ve Balık burcundandır. Gökcen Özdoğan Enç doğum yeri ise Bucak, Burdur olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Milletvekili olarak devam ettirmektedir.

Gökcen Özdoğan Enç Kimdir? – Gökcen Özdoğan Enç Evi Nerede? – Gökcen Özdoğan Enç Nerede Oturuyor?

Gökcen Özdoğan Enç Kimdir?, evi nerede?

Adalet ve Kalkınma Partisi 26. Dönem Antalya Milletvekilidir.

Gökcen Özdoğan Enç, 16 Mart 1976 tarihinde Bucak, Burdur’da doğmuştur. Babası Hüseyin Özdoğan, annesi Emine Özdoğan’dır. İlkokulu ve ortaokulu Antalya Serik beldesinde okudu. Antalya Çağlayan Lisesi’nden mezun oldu. Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nden mezun olmuştur. Anadolu Üniversitesi Adalet Meslek Yüksek Okulu’na devam ediyordir.

Halkla İlişkiler Uzmanı olarak Kamu ve özel sektörde yöneticilik görevlerinde bulundu.

2004 senesinde AK Parti Antalya İl Kadın Kolları kongresi ile yönetime girdi. Sırasıyla Tanıtım ve Medya Başkanlığı, sonrasında Teşkilat Başkanlığı görevlerini gerçekleştirdikten sonra 2008 – 2011 tarihleri içerisinde AK Parti Antalya İl Kadın Kolları Başkanı olarak görev yaptı.

12 Haziran 2011 genel seçimlerinde 24. Dönem Antalya Milletvekili olarak seçildi.

12 Haziran 2011, 7 Haziran 2015 ve 1 Kasım 2015 genel seçimlerinde 24. – 25. ve 26. Dönem Antalya Milletvekili olarak seçildi.

2014 – 2015 senelerında AK PARTİ Genel Merkez Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkan Yardımcısı olarak görev almıştır. Türk Parlementerler Birliği üyesidir.

24. Dönemde TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu üyesi, TBMM Anayasa Komisyonu üyesi, Mevsimlik Tarım İşçilerinin Sorunlarının Araştırılarak Alınması Gereken Önlemlerin Belirlenmesi Amacıyla Kurulan Meclis Araştırması Komisyonu üyesi ve Bilişim ve İnternet Araştırma Komisyonu üyesi olarak görev aldı. 24. Dönemde TBMM AK Parti Grup Yönetim Kurulu üyesi olarak görev almıştır. Ayrıca TBMM TürkiyeKosta Rika Parlamentolar arası Dostluk Grubu Başkanlığı görevini yerine getirmiştir.

Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Üyesi ve TürkiyeHindistan Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanıdır.

26. Dönemde TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu üyesi olarak görevine devam ediyordir. Türk Parlamenterler Birliği üyesidir. Ayrıca Aralık 2014 tarihinden beri AK Parti Genel Merkez Halkla İlişkiler Başkan Yardımcısı olarak görevine devam ediyordir. Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) ve Türk Kadınlar Konseyi Derneği üyesidir.

AKP Genel Merkez Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkan Yardımcılığı görevi de yapmaktadır.

Gökcen Özdoğan Enç, evlidir. 1 çocuğu mevcuttur.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün