Diziler

Gökhan Alkan’ın Yeni Dizisi Kalp Yarası’na Bomba Transfer!

Gökhan Alkan’ın Yeni Dizisi Kalp Yarası’na Bomba Transfer!, arayışı içine giren okurlarımız için Gökhan Alkan’ın Yeni Dizisi Kalp Yarası’na Bomba Transfer! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Gökhan Alkan’ın Yeni Dizisi Kalp Yarası’na Bomba Transfer! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Gökhan Alkan’ın Yeni Dizisi Kalp Yarası’na Bomba Transfer!

Atv’nin yeni dizisi Kalp Yarası başlamaya gün sayıyor. Sema Erol ve Mahir Erol’un konusunu yazdığı,  Hülya Bilban’ın yönetmen koltuğunda oturduğu, Süreç Film’in ATV için hazırladığı Kalp Yarası dizisinin çalışmaları tüm hızıyla sürdürmekte. Atv ekranlarında yazın yayına girecek olan dizinin oyuncu kadrosu belli olmaya başladı. Son edinilen bilgiye göre ise  kadroya yeni bir oyuncu daha dahil oldu. Peki Kalp Yarası oyuncuları kimler? Kalp Yarası ne zaman ekranlara gelecek?

Hazırlıkları devam eden Kalp Yarası dizisine başrol oyuncusu uzun süredir aranılıyordu. Bu isim en son Yasak Elma’da Kerim kişiliğini canlandıran Gökhan Alkan oldu. Başarılı oyuncu gelen teklifi kabul etti. Birçok hayranı Yasak Elma’ya geri dönmesini beklerken Gökhan Alkan’ın yeni dizisi Kalp Yarası oldu. Gökhan Alkan’dan sonra kadroya tecrübeli oyuncu Şenay Gürler dahil oldu.

Şenay Gürler Kalp Yarası Dizisinde!

Sezon sonuna doğru gelinirken dizilerin final yapması ile yeni yaz dizileri ekranlarda bulunacak. Bunlardan bir tanesi olan Kalp Yarası dizisi olacak.İşte birbirinden tecrübeli isimlerin olduğu Kalp Yarası dizisi oyuncuları:

Kalp Yarası Oyuncuları!

Gökhan Alkan ve Yağmur Tanrısevsin’in başrolünde olduğu dizinin kadrosunda bulunan İlhan Şen, Zehra Yılmaz, İnanç Konukçu, Kemal Burak Alper, Nail Kırmızıgül, Merve Çağıran 

Kalp Yarası Ne Zaman Başlayacak?

Çekimleri Hatay Antakya’da gerçekleştirilecek olan Kalp Yarası dizisi ay sonunda sete çıkacak ve Haziran ayında yayın yaşamına ekranlara gelecek. Diziye ait gelişmeler bi hayli paylaşmaya devam edeceğiz.

 

Yayınlanma Zamanı: 26 Nisan 2021, 13:19

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün