Biyografi

Gökhan Gözükan Kimdir? Evi Nerede?

Gökhan Gözükan Kimdir? – Gökhan Gözükan Evi Nerede? – Gökhan Gözükan Nereli?

Gökhan Gözükan kimdir?, Gökhan Gözükan kaç yaşında?, Gökhan Gözükan evi nerede?, Gökhan Gözükan nerelidir? Gökhan Gözükan ev adresi?, Gökhan Gözükan kaç yaşında?, Gökhan Gözükan nerede oturuyor?, Gökhan Gözükan nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Gökhan Gözükan hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 30.Eylül.1983 senesinde doğan Gökhan Gözükan şu an için 38 yaşında ve Terazi burcundandır. Gökhan Gözükan doğum yeri ise İstanbul olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise ModelDizi Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

Gökhan Gözükan Kimdir?, evi nerede?

Survivor 2017 yarışmasına katıldı.

Gökhan Gözükan, 1983 senesinde İstanbul’da doğmuştur. 192 cm. boyunda ve 82 kilo olan Gökhan Gözükan, Bgajans kayıtlı olarak mankenlik ve fotomodellik yaptı.

2015 senesinde “Diğer Yarım” dizisinde İpek Tuzcuoğlu, Orhan Kılıç, Gonca Sarıyıldız, Alican Albayrak, Nevra Serezli, Ruhi Sarı, Murat Garipağaoğlu ile birlikte rol aldı.

21 Ocak 2017 tarihinde Dominik’de Acun Ilıcalı’nın sunumu ile Tv8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Survivor 2017 yarışmasına katıldı.

Survivor 2017 müsabakasında ünlüler takımında İlhan Mansız, Furkan Kızılay, Serhat Akın, Seda Demir, Berna Öztürk, Tarık Mengüç, Çılgın Sedat, Sema Apak, Pınar Saka, Adem Kılıçcı, Şahika Ercümen, Sabriye Şengül, Fatih Hürkan olacak.

Survivor 2017 müsabakasında gönüllüler takımında Eser West, Ogeday Girişken, Volkan Çetinkaya, Gökhan Gözükan, Tuğçe Melis Demir, Fulya Şahin, Denisa, Elif Şadoğlu, Burçak Tuncer, Berna Keklikler, Erdi Ünver, Anıl Karakurt, Sadin Bakır, Yiğit İzik olacak.

4 Haziran 2017 tarihinde yapılan eleme gecesinde Gökhan Gözükan elendi.

Dizileri :
2015 – Diğer Yarım

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün