Biyografi

Gökhan Keser Kimdir? Evi Nerede?

Gökhan Keser Kimdir? – Gökhan Keser Evi Nerede? – Gökhan Keser Nereli?

Gökhan Keser kimdir?, Gökhan Keser kaç yaşında?, Gökhan Keser evi nerede?, Gökhan Keser nerelidir? Gökhan Keser ev adresi?, Gökhan Keser kaç yaşında?, Gökhan Keser nerede oturuyor?, Gökhan Keser nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Gökhan Keser hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 09.Eylül.1987 senesinde doğan Gökhan Keser şu an için 34 yaşında ve Başak burcundandır. Gökhan Keser doğum yeri ise İzmir olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Pop ŞarkıcısıDizi Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

Gökhan Keser Kimdir?, evi nerede?

Gökhan Keser, 9 Eylül 1987 tarihinde İzmir’de doğmuştur. Esasen Rize’nin Pazar beldesindendir. Mobilyacı bir baba ile ev hanımı bir annenin oğludur.

14 yaşında modellik kariyerine başladı. “Ekol Drama Sanat Evi”nde Ayla Algan‘dan oyunculuk eğitimi alırken, öte yandan da Sevingül Bahadır, Gül Sabar, Kevork Tavityan, Randy’den şan eğitimi aldı.

2004 senesinde “Miss. & Mr. Model” müsabakasında birinci oldu ve “Ege Kralı” ünvanını aldı. 2005 Yılında “Best Model of Turkey” müsabakasında edindiği “Best Model Of Turkey 1.Runner-up 2005″ ve “Manhunt Turkey 2006″ ünvanları ile Çin’de (Jing-Jang) gerçekleştirilen dünyanın en yakışıklı ve karizmatik erkeğinin seçildi. 2006 senesinde 64 ülkeden, dünyanın dört bir yanından gelen ülkelerinin en iyi modellerinin yarıştığı “Manhunt International 2006″ müsabakasında Dünya dördüncüsü ve Dünyanın en fotojenik erkeği seçildi.

2005 senesinde ‘Uğurkan Erez‘ ajans ile işinde uzman olarak modellik kariyerine başladı. Yurt içinde ve yurt dışında bir çok defile ve katalog çekimlerine katıldı.

2006 senesinde ATV’nin toplam 3 sezon süren ve 2009 Mayıs ayında 104. bölümde ekrana veda eden; Sinem Kobal, Hakan Altıner, Sinan Çalışkanoğlu, Kayhan Yıldızoğlu, Ümit Erdim ile birlikte “Selena” dizisinde oynaması tanınmasını sağladı.

Sıla, Nükhet Duru, Zerrin Özer gibi isimlerin sahne ve albümlerinde de yer aldı.

2008 senesinde Zerrin Özer‘in “Ömür Geçiyor” albümünün vokallerinde de bulundu. Ayrıca 2008 senesinde “Hepsi” grubuyla birlikte “Kayıp Çocuklar Cenneti” isimli sinema filminde başrolü paylaştı. Ancak bu film vizyona girmedi.

Sıla’nın “İnşallah” ve “Kafa” kliplerinde de oynayan Gökhan Keser, uzun süre sahnede Sıla‘ya vokalistlik yaptı.

2014 senesinin Mart ayında başlayan, Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Survivor müsabakasında Gökhan Keser de “Ünlüler” takımında yarışıtı.

2014 senesinde 4. sezon Survivor müsabakasında Ünlüler takımında; Oyuncu Tolga Karel, Futbolcu Ahmet Dursun, Voleybolcu Duygu Bal, Atlet Merve Aydın, Oyuncu İsmail Baki Tuncer,oyuncu Eda Özerkan, Şarkıcı Gökhan Keser, Futbolcu Serenay Aktaş oldu.

Gönüllüler takımında ise; Model Samanta Mendes, model ve oyuncu Akın Saatçi, Müge Üzel, Sahra Işık ve Berna Canbeldek, Turabi Çamkıran, Yiğit Dikmen, Ekrem Toraman, Ertunga Gemuhluoğlu ve Mert Palavaroğlu oldu.

Turabi Çamkıran Şampiyon olurken Gökhan Keser ikinci olmuştur.

Albümleri :
2011 – Hadi Ordan (Sıla ile düet)
2012 – Gökhan Keser
2014 – Hiç Vaktim Yok
2015 – Bul Beni
2016 – Beni Özledin mi

Filmleri ve Dizileri :
2018 – Tatlı Bela (Sinema Filmi)
2017 – Cumali Ceber: Allah Seni Alsın (Sinema Filmi)
2017 – Atçalı Kel Mehmet (Mehmet Efe) (Sinema Filmi)
2015 – Sen Benimsin (Ejder Yenilmez) (TV Dizisi)
2015 – O Aşk Benim (Ejder)(TV Dizisi)
2014 – Survivor Türkiye 2014 (Yarışmacı – Ünlüler)
2009 – Kayıp Çocuklar Cenneti (Can) (Sinema Filmi)
2006 – 2009 – Selena (Burak Öğretmen)(TV Dizisi)
2004 – Cennet Mahallesi (Arif)
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu