Biyografi

Gonca Sarıyıldız Kimdir? Evi Nerede?

Gonca Sarıyıldız Kimdir? – Gonca Sarıyıldız Evi Nerede? – Gonca Sarıyıldız Nereli?

Gonca Sarıyıldız kimdir?, Gonca Sarıyıldız kaç yaşında?, Gonca Sarıyıldız evi nerede?, Gonca Sarıyıldız nerelidir? Gonca Sarıyıldız ev adresi?, Gonca Sarıyıldız kaç yaşında?, Gonca Sarıyıldız nerede oturuyor?, Gonca Sarıyıldız nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Gonca Sarıyıldız hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 10.Şubat.1986 senesinde doğan Gonca Sarıyıldız şu an için 35 yaşında ve Kova burcundandır. Gonca Sarıyıldız doğum yeri ise Ankara olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Dizi Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

Gonca Sarıyıldız Kimdir?, evi nerede?

2016 senesinde “Seviyor Sevmiyor” dizisinde (İrem) kişiliğini canlandırdı.

Gonca Sarıyıldız, 10 Şubat 1986 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Ankara Anıttepe Lisesinden mezun olduktan sonra İstanbul’da Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümünde okuyup mezun olmuştur. Müjdat Gezen Tiyatrosunda da, oyunlarda yer almıştır.

Müjdat Gezen Tiyatrosunda “1881” adlı tiyatro oyununda Fikriye Hanım kişiliğiyle sahnelerde yer aldı.

Gonca Sarıyıldız, 2011 senesinde “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde Şehzade Mustafa’nın cariyesi olan Fatma Sultan kişiliğiyle oyunculuk hayatına başladı.

Gonca Sarıyıldız, 2014 senesinde “Diğer Yarım” adlı dizide ikiz rolünde olarak oynarken; İpek Tuzcuoğlu, Orhan Kılıç, Alican Albayrak, Yamaç Telli, Nevra Serezli ile beraber oynamıştır.

Gonca Sarıyıldız, 2016 senesinde yönetmenliğini Yusuf Pirhasan‘ın yaptığı “Seviyor Sevmiyor” adlı dizide Gökhan Alkan, Zeynep Çamcı, Yiğit Kirazcı, İpek Tenolcay ile birlikte oynadı.

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2019 – Verda (Funda) (TV Dizisi)
2019 – Benim Tatlı Yalanım (TV Dizisi)
2017 – Nerdesin Birader? (Aslı Korkmaz) (TV Dizisi)
2016 – Seviyor Sevmiyor (İrem) (TV Dizisi)
2015 – Bedel (Nazan) (TV Dizisi)
2014 – Diğer Yarım (Esma / Zeynep) (TV Dizisi)
2013 – İnadına Yaşamak (Deniz) (TV Dizisi)
2011 – Muhteşem Yüzyıl (Fatma Hatun) (TV Dizisi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün