Fragmanlar

Gönül Dağı 17.Bölüm Önizleme izle

Gönül Dağı 17.Bölüm Önizleme

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin başrollerinde Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan gibi Türkiye’nin bi hayli beğeni alan oyuncularının bulunduğu Gönül Dağı bu hafta yayına girecek mı?

Gönül Dağı 17.Bölüm Önizleme hızlı bir şekilde sitemizde paylaşılmıştır. TRT 1 ekranlarında büyük bir ilgiyle seyredilen Gönül Dağı dizisinin yeni yayınlanacak bölümü 20 Şubat Cumartesi akşamı saat 20.00 da izleyicilerinin karşısında olacak.

Belediye Başkanı Münir Bey, tüm Gedelli’ye Temiz Elektrik Santrali’ni ilan edince kasaba karışır. Artık tüm gözler Taner ve amcaoğullarındadır. Amcaoğulları öte yandan santrali yetiştirmeye çalışırken, diğer yandan ise santrali kuracakları alanı bulmaya çalışmaktadırlar. En uygun alanı bulurlar, fakat burası yaşlı bir kadının tarlasıdır. Tarlayı kadından kiralayacaklardır, fakat kadının hazin hikayesi, amcaoğullarını derinden etkiler. Santrali kurabilmeleri için bu hazin hikayeyi çözmek zorundadırlar.

Bunun yanında Sefer, Zahide’yi özel bir yere davet eder. İkili burada geçmişi ve bugünü konuşur. Sefer’in Zahide’ye yapacağı büyük sürpriz ikiliyi nasıl etkileyecektir?

Bunun yanında Dilek, babasıyla alakalı öğrendiği gerçeği, annesiyle konuşmaya çekinir. Ancak bu sırrın ağırlığını daha fazla taşıyamaz ve Gülsüm’le konuşmaya karar verir. Gülsüm’ün tepkisi ne olacaktır?

[wpcc-iframe width=”640″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/zfKs6Hf32LY” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen]

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün