Fragmanlar

Gönül Dağı 18.Bölüm Önizleme izle

Gönül Dağı 18.Bölüm Önizleme

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin başrollerinde Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan gibi Türkiye’nin bi hayli beğeni alan oyuncularının bulunduğu Gönül Dağı bu hafta yayına girecek mı?

Gönül Dağı 18.Bölüm Önizleme hızlı bir şekilde sitemizde paylaşılmıştır. TRT 1 ekranlarında büyük bir ilgiyle seyredilen Gönül Dağı dizisinin yeni yayınlanacak bölümü 27 Şubat Cumartesi akşamı saat 20.00 da izleyicilerinin karşısında olacak.

Taner ve amcaoğulları, kasabaya elektrik santralini kurmuşlardır. Gedelli’nin belediye oluşunun 66. yılına özel bir kutlamayla açılışı yapılacaktır. Bu özel gecenin organizasyon işi de yine amcaoğullarına düşer. Açılış için Selami’den konser vermesini isterler, fakat Selami aşırı yemekten rahatsızlanınca sahneye sürpriz birini çıkarmaya karar verirler. Asuman, özel bir kostüm ve Aşık Hüma-i mahlasıyla sahneye çıkacaktır. Hepsinin aklında tek bir soru mevcuttur: Asuman babasına yakalanacak mıdır?

Definenin peşinde olan Muammer ve Hüseyin, haritaya göre kazı yapmaya başlarlar. Kazının sonunda çıktıkları yerde onları nasıl bir sürpriz beklemektedir?

Dilek, babasının öyküsünü Gülsüm’den öğrenir. Bu durum Dilek’i nasıl etkileyecektir?

Bunun yanında Sefer ve Zahide, çocukların yaşadığı zor zamanları unutturmaya ve onların gönüllerini yapmaya karar verirler. İkisi de bu hususta başarılı olacak mıdır?

[wpcc-iframe width=”640″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/QDfPIJAiE5I” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen]

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün